Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti kisfiú gyermeketekre...

Ti kisfiú gyermeketekre ráadnátok kislány plüss rugdalózót éjszakára?

Figyelt kérdés

3 gyermekem van, a méret pont úgy alakul, hogy most, hogy bejött a hideg találtam 3 újszerű állapotú plüss rugdalózót a 9 hónapos kisfiamra. A kislányomé volt, rózsaszín, csajos.

De olyan drága egy új 2-3 e ft, ezek pedig olyan szépek. Éjszak senki nem látja. Mit gondoltok?

Ti ráadnátok a kisfiatokra éjszakára a kislány ruhát?

Őszintén


Egyébként mindegyiknek külön vásárolok, főleg újakat. Eladni fillérekért lehet. Sajnálnám elpazarolni ezeket a rugdalózókat.

Utcán full csajos, full fiúsan öltözik mindegyik, nemének megfelelően.


2013. szept. 12. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze, simán ráadnám. Miért ne?
2013. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A legnagyobb, 4,5 éves kisfiú. Ő már észreveszi a különbséget, múltkor egy kisfiú az utcán rózsaszín cipőben volt és a barátjával nagyon furcsállották. A fiamnak mit mondjak?
2013. szept. 12. 12:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is aludt rózsaszín hálózsákban :). A tesómék kislányáé volt. Gyönyörű, vastag. Én sem vettem azért kéket. Úgyis hamar kinövi.
2013. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4,5 éves kisfiad furcsállotta a rózsaszín cipős kisfiút? Mit szól a mosta rózsaszín pólóban meg piros nadrágban járó felnőtt kigyúrt férfiakhoz? Nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni! Éjszaka nem mindegy miben van a gyerek? Én a férjem pólójában alszom, még sincs identitás problémám.
2013. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
bocs: Mit szól a mostanában rózsaszín....
2013. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mert kislány cipő volt, nem pusztán rózsaszín cipő. De végülis a kis barátjával arra jutottak, hogy biztos elfogyott a boltban a fiús cipő :)

Köszi, akkor nyugodt szívvel ráadom éjszakára!!!

2013. szept. 12. 12:55
 7/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ráadhatod otthon, tiszta az a lényeg. Az én fiamon is volt csajos nadrág (3 lány unokanővértől örökölt ruhákat), főleg mikor mászott, napi 3-4 ruha is kellett rá. Arra ügyeltem ha jött a védőnő ne rózsaszín legyen rajta. De az is azt nézi inkább tiszta-e a gyerek!
2013. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze! Éjszaka nem számít egyáltalán! Amíg kicsi nem gond szerintem, amíg őt nem zavarja! Az én lányom míg nagyon pici volt, ő is fiús hálózsákban aludt! :)
2013. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

engem pont nem érdekel...

mi lány ruhákat örököltunk, így komplett rózsaszín ruhatára volt a fiamnak :D

otthon ráadtam a lányos ruhákat, utcára csak a nem láthatóakat, pl. zokni, rugi, póló ha pulcsis vagy kabátos idő volt.

nem lett homár, csajozik... ;)

2013. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Védőnőtől nem félek. a 3 gyerek óta, a közel 5 év alatt egyetlenegyszer volt itt, méghozzá a 3. gyermekem születésekor, se előtte soha, sem azóta soha.....

Tiszta, újszerű f&f és next rugik :D azért is sajnálnám őket, újonnan vettem őket.

2013. szept. 12. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!