Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai adventi vásárra javasol...

Óvodai adventi vásárra javasolnátok ötleteket? Ti miket szoktatok készíteni. Linknek is nagyon örülnék!

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2013. dec. 4. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

- Zsákot varrni (levendulával megtöltve, vagy vattával megtöltve + illóolajjal lecsepegtetve) 2db mintás vagy egyszínű anyag 10cmx8cm 2db téglalap

- bevásárló zsákot varrni 2db téglalap, fülek rá

- gipsz formákat lehet venni hobby boltokba és azokat kifesteni , kis fonalat a formába tenni és akkor karácsonyfa dísznek is jó, vagy gyertyatartó formát is lehet venni

- szalvéta kép én vettem egy szalvétaképkeret formát és hobbyművész univerzális átlátszó ragasztóval szoktam a szalvétát belerggasztani vagy suliragasztóval

- mézeskalácsot lehet sütni, abba is kis szatén szalagot fűzni

- tésztát aranyszínűre festeni , tészta angyalkát ragasztó pisztollyal készíteni

[link]

[link]

só-liszt gyurmából [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!