Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Gyermeketek ovijában ki volt...

Gyermeketek ovijában ki volt a Mikulás? Szerintetek milyen az, amikor a gyerekek egyik óvónénije öltözik be és persze percek alatt lebukik még a kiscsoportos gyerekek előtt is?

Figyelt kérdés
A gyerek pedig csalódott, hogy miért nem volt "igazi" Mikulás az oviban.
2013. dec. 11. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik apuka volt. Természetesen rögtön lebukott, és odavolt az egésznek a varázsa.
2013. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk "idegen" volt, és nagyon jól játszotta a mikulást :) Én kiakadnék a leírt esetben.
2013. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
nagyon-nagyon rossz nevelői húzás a gyerek előtt ismert embernek beöltözni.. én még emlékszem, mennyire megijedtem ettől. A megszokott a szokatlannal együtt ijesztő a kicsiknek.
2013. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
74%

kisgyerkek-korom külvárosi ovijában a karbantartóbácsi volt a mikulás. Azzal nyitott, hogy az ovival szemben lévő abc-ből kijött, lenyomta a két kétdekás kommersz-piát, és jött. Ezt már full jelmezben.

[gyerekfejjel csak az volt kiábrándító, hogy mit keres a boltban a télpó, de akkor is}

2013. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azt csinálták, hogy együtt énekelt az egész óvoda a tornaterembe, majd kint a folyoson egy tetötéri ablakot kinyitottak és alatta ott Volt a nagy zsák.

Lányom 3 éves, és úgy jött haza, hogy tiszta nagy örömbe Volt. mindent elmesélt, ezzel, hogy csak a nyitott ablakot és a zsákot találták ott óriási misztikum lett.

2013. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd iskola tanító bácsija minden évben a Mikulásunk.

Pedagógiai szempontból ez nagy baklövés, eleve női Mikulás??? Meg saját óvónő???

Nem volt egy apuka, aki elvállalta volna?

Ez siralmas....

2013. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor mindig az a kérdés jut eszembe,hogy vajon a kérdező miért nem ajánlotta fel hogy valaki rokona beöltözik.
2013. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: gondolom, ha szülők előre tudtak volna az óvoda "remek" tervéről, egyből megvétózták volna.

Én biztos, hogy panaszt tettem volna a vezető óvónőnél, ez akkora pedagógiai baki! Ennyire nem lehet csóró egyetlen óvoda sem!!! Oké, hogy nem tudnak megfizetni egy "profi" Mikulást, de ha már a jelmez megvolt, nem bírtak megkérni senki rokont, ismerőst (valamelyik óvónő férje, felnőtt fia, másik csoportból apuka, nagypapa stb)

Ennyi erővel akár "felvilágosító" foglalkozást is tarthattak volna, hogy na gyerekek, ma elmesélem, hogy nem létezik se Mikulás, se Télapó, se húsvéti nyuszi.

2013. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerencsére neem volt nálunk ilyen baki és 7.-én anyukámnál gyűltünk össze és Öcsém öltözött be mikulásnak. A fia sem ismerte fel,de jövőre már meg kell kérnünk valakit,mert a lánykám majd 4 évesen már nem annyira buta,rá fog jönni. :D

Főleg,hogy első alkalommal majdnem lebuktattam,mikor a nevén szólítottam xD Szerencsére nem figyeltek..

Butaságnak tartom,hogy egy ilyen baki miatt lerombolták az illúziót! :(

2013. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik krampusz volt az ovónéni...
2013. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!