Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha hétfőre meggyógyulna a...

Ha hétfőre meggyógyulna a gyermeked, kedden vinnéd oviba, vagy erre az utolsó pár napra már nem?

Figyelt kérdés
Persze ha megtehetnéd,hogy otthon vagy vele.
2013. dec. 13. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akkor én nem vinném.
2013. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vinném, mert most jön a Jézuska az oviba, és nem szeretném, hogy kimaradjon belőle.
2013. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen, én vinném.
2013. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem vinném én sem. Mondjuk a kisfiam nem megy, mert kedd óta beteg. Ma kellett visszavinnem, még nem engedi dokinénink. Szerdán megint kontroll. Ha engedné csütörtökre akkor már nem vinném. Így is 2 hét táppénz lesz már, azon a 2 napon már nem múlik semmi. Az meg, hogy kimarad a karácsonyi ünnepségből, hát akkor kimarad. Az oviban ilyenkor nem kapnak ajándékot. A mikulás hozott ajándékot a csoportnak. Karácsonyi ünnepségkor csak süti van és üdítő és persze buliznak egész délelőtt.
2013. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nekem mennyi dolgom van és az oviban milyen programok vannak. Azért lehet, hogy nem nagy cucc egy kis sütizés, de a gyereknek meg fontos. Legalábbis már amelyiknek, az enyémek mindig lelkesen készültek rá, de volt olyan is, akit meg nem igazán érdekelt. Ha a gyerek menni akarna, akkor bevinném.
2013. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én vinném. Biztos nagy téma a karácsony már az ovisok között is :)
2013. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
szerdán lesz ünnepség,amire a szülők is mennek, előadást fognak tartani a kicsik,gondolom meg kell tanulni dalt,vagy verset stb,amire nem hiszem,hogy elég 2 délelőtt :( Igy is elvinnétek?
2013. dec. 13. 18:17
 8/19 anonim ***** válasza:
4. vagyok. ja, így vinném. Nálunk nem mennek ilyenkor a szülők. Így is azt mondta ma, hogy milyen jó, hogy még beteg, mert együtt vagyunk itthon. Pedig szeret oviba járni. Kisfiamat nem hatják meg az ovis dolgok. Ráhangolódunk mi együtt a karira itthon.
2013. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de ha nem tudja ilyen hamar megtanulni amit kell??? Kis műsort adnak elő,ha jól sejtem,amit azért gyakorolni kell,nem?
2013. dec. 13. 21:35
 10/19 anonim ***** válasza:

Majd csinálja a többi után. Mit aggódsz ezen?

Gondolom, nem kell nagymonológot előadni.

2013. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!