Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiiratkozas az ovibol? Ovivalt...

Kiiratkozas az ovibol? Ovivaltas miatt kerdezem, mi a menete?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész az irodába, és elmondod hogy ki szeretnéd venni a gyereked az oviból x naptól kezdve.
2013. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk ez úgy ment, hogy szóltam az oviban, hogy x napon költözünk, y napon jön utoljára. be kellett mennem a központi óvodába, a vezető kiadta a papírokat és kifizettem az ebédet addig a napig.

aztán mikor utoljára ment, az óvónő is kiadta a papírokat amik náluk voltak.

aztán odaadtam az új oviban a papírokat, az egyiket még vissza kellett vinnem a régibe, az egy igazolás volt, hogy ők valóban átvették.

tulajdonképpen 2 óra alatt megvolt az egész

2013. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eloszor kiiratkozunk a regibol, aztan lehet be a masikba? Vagy nem szamit a sorrend? Irasban kell valami, v. eleg szoban? Muszaj az ovonokkel is beszelnem? A tortentek utan eleg kinos lenne :-/
2013. dec. 17. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Először a régiből kell. Azért csak kellene közölni az óvónőkkel, hogy nem jön többet a gyerkőc.
2013. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. mi előbb az újba beiratkoztunk, nehogy ovi nélkül maradjunk munka mellett.

az óvodavezetőnél intéztük tulajdonképpen a papírokat, de azt a kis kartont amire az oltások vannak vezetve, azt az óvónő adta ki.

de ha valami nagyon durva dolog történt akkor nyilván a vezető is oda tudja adni.


egyébként nem osztod meg velünk, hogy mi történt? kiváncsivá tettél, hátha tanulhatunk belőle :S

2013. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!