Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vinnétek úgy a gyereket a...

Vinnétek úgy a gyereket a héten oviba, hogy máig van kiírva megfázás miatt, de közben az oviban volt skarlátos megbetegedés?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani, akkor inkább nem.
2014. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj nem vinném, hacsak nem gondolsz arra, hogy inkább most essen túl a skarláton is.
2014. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezen vacilálok én is. Felnőtt korban sokkal veszélyesebb ez a betegség.
2014. jan. 15. 08:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elkapja. Az en lanyom 3* esett bele,a bolcsibe a baranyhimlo "partyba" es egyszer sem kapta meg el, nem jott ki rajta. Pedig o erre pl.nincs beoltva. Tehat erzekenyebben kellene reagalnia ra elvileg
2014. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vittem 1,5 hétig a skarlátos megbetegedés miatt. Gondoltam, de jó, nem kapja el. 3 hét múlva mégis megkaptuk valahonnan. Szóval kivédeni nem tudod.
2014. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nem baj, ha most átesik rajta. Én azért nem akartam, hogy hazahozza, mert terhes vagyok. Persze ezt is megkaptuk (szerencsére rajtam nem jött ki).
2014. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy döntöttem elviszem. Nem nevelhetem burokban! Ráadásul hétfőn ugyanakkora esélye van annak, hogy elkapja, mint ha holnap vinném!

2014. jan. 15. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy ne neveld burokban, de ha most volt beteg, nem biztos hogy szándékosan kitenném egy ilyen fertőzés lehetőségének. Egy pár nap azért kell, hogy az immunja védekezőrendszere visszaerősödjön. Szerintem. Három gyerekem van, rengeteg betegségen átestek már, de ha tudtam, hogy valami extrán tombol, pár napot még itthon tartottam Őket, hogy kicsit még erősödjenek. Aztán jöhet a következő felkiáltással újra jártak.
2014. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!