Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A "halkrémet" amit az oviba...

A "halkrémet" amit az oviba adnak a szendvicshez, hogy készül? Mi van bent?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye kérdésért, de ma az volt az uzsonna az oviba a lányoméknál, megkóstoltam és nagyon finom. Szeretnék késziteni itthol.
2014. febr. 5. 15:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt innen látatlanban nem tudjuk megmondani neked :)

DE: az ovi konyhájában az élelmezésvezetőnek KÖTELEZŐ vezetnie egy ún. agyagkiszabati táblát.

Abban benne van az elkészült étel adagszáma és az erre számított nyersanyagok mennyisége fajtánként (pl. só, halkonzerv stb.)


Általában már mindenhol programmal dolgoznak, a programból pedig nem csak az adagra vonatkozó anyagkiszabatot lehet kinyomtatni, hanem a receptet is.


Szóval kérd el ott :)

Vagy tudsz halkrémet nézni pl. a mindmegette.hu receptes oldalon is.

2014. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs kiírva nálunk. Csak az, hogy reggelire milesz, ebédre mi lesz stb...


Én erre a "régimódira" gondolok, emlékszem nálunk is volt ilyen az oviba :)

2014. febr. 5. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
abból én is betegre ettem magam gyermek koromban
2014. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok (az anyagkiszabatos :).

Egyébként ki kellene lennie írva, de gyakran nincs- viszont a konyhán az élelmezésvezetőnél megvan- enélkül gondolj bele, nem tudnának rendelni, vásárolni.

Szóval van recept, el tudod kérni- én lehet, hogy bekopognék egyszer, megdícsérném a főztöt és elkérném.

Szép napot.

2014. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!