Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más ovodákba is együtt van a...

Más ovodákba is együtt van a fiu-lány wc?

Figyelt kérdés
Jó,nem arra gondolok,hogy legyen külön mosdó/bár lehet jó lenne/,de legalább lennének a wc-k valahogy leválasztva,legalább egy függönnyel.
2014. febr. 10. 13:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
a lányoméknál együtt van,de elvan választva,és az elején van függöny is.
2014. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Oldalról el vannak választva a wc-k fallal, de előttük nincs függöny, a mosdóknál állva minden látható. De ez nem hinném, hogy zavarja a gyerekeket, megszokták.
2014. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
Igen.Ezen először én is csodálkoztam, de aztán rájöttem, hogy voltaképpen ez a koedukált nevelésnek is lehet része. Hiszen végül is egy lakásban sincs külön női és külön férfi szakasz.
2014. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,lehet,hogy a gyerekeket nem zavarja,de azért szerintem ez mégsem normális dolog.Nekem 4 évesek a lányaim,és azért féltem őket.Olvastam itt rémtörténeteket,hogy pld egy kislányt fogdosott egy nagyobb kisfiu.Meg szerintem egy 6-6,5 éves kislány már szégyenlős is nem?Igen,itthon sincs külön női-férfi részleg,de ha elmegy apa a wc-re magára zárja az ajtót.Fiuk lányok külön,szerintem így normális
2014. febr. 10. 13:46
 5/32 anonim ***** válasza:
Nálunk a wc-k el vannak választva fallal, előttük pedig függöny van. Egy wc van, ami csak úgy van külön, se fal, se függöny, azt nem tudom, hogy miért van külön. Emlékszem amikor én óvodás voltam, nem volt függöny a wc-ken és engem nagyon zavart.
2014. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Azért is aggódom,mert az egyik kislányomnál problémák vannak a kakilással.Sokáig visszatartotta.Az már kezd rendeződni,de nem szereti ha nézzük mikor kakil,olyankor mindig kiküld,és kiabál,mikor kész van.Mi lesz ha oviba rájön a kakilás?
2014. febr. 10. 13:57
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Nem az 5-6 évesek miatt van egyben a mosdó, hanem gondolj bele amikor ott van 26 kiscsoportos, elmennek kezetmosni vagy wc-re, gondolom az egyik ovónéni felügyeli a bent maradtakat, a másik meg segít a pisilőknek. Szerintem , ha külön wc lenne, elég nehezen tudnák ezt kivitelezni. Nekem amúgy 3,5 éves a fiam. wc benlül két fülke van függönnyel leválasztva, és ők nevezték el egyiket fiú a másikat lány wc-nek. Én teljesen normálisan találom nálunk a rendszert.

A te lányodnak, már nemsokára jön a suli, ott már biztosan külön wc lesz, addig kell kibírnotok valahogy.

2014. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Valamit félreérthettél kedves utolsó.4 évesek az iker lányim,most kezdtük az ovit.Még kb 3 évünk van az oviból,de legalább 2
2014. febr. 10. 14:19
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
Én is gndoltam hasonlóra, amit a 7. ír. Szerintem azért nincs nálunk függöny, hogy szemmel tarthassa őket az óvónő. Kiscsoportosoknál bármi előfordulhat... minden percben figyelni kell rájuk. Gondolom, otthon sem csukták magukra a kislányaid a wc-ajtót 3 éves korukban.
2014. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ajtó?Itt nem ajtóról van szó,hanem hogy szerintem az lenne normális,hogy el lennének választva a wc-k,és eléjük egy függöny,ennyi.Lehet egy 3-4 évest nem zavar,hogy másokkal együtt kell pisilni,kakilni,de szerintem egy 5-6 éves körülit már igen.
2014. febr. 10. 14:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!