Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Katolikus óvodába felvesznek...

Katolikus óvodába felvesznek református gyereket ha van elegendő katolikus jelentkező?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
És vajon azok akik nincsenek megkeresztelve sem előnyben vannak a reformátusokkal szemben egy katolikus óvodában? Csak amiatt jutott ez eszembe mert mondjuk aki meg sincs keresztelve azt még meg lehet téríteni úgymond de aki már református vallású az már nem lesz sosem katolikus, nem? :O
2014. ápr. 6. 19:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Én evangélikus oviba akartam iratni a gyereke aki szintén evangélikus,de nem vették fel akkora a túljelentkezés.


Katolikus oviba lsősorban katolikusokat fognak felvenni,utána jönnek a más felekezethez tartozók.Kereszteletlen embereket szerintem csak akkor vennének fel ha nagyon nem lenne jelentkező.Mondjuk ateista szülő minek adná keresztény intézménybe a gyerekét?

2014. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az ateistára gondolok mert az nyilván be sem íratná hanem azokra akiket mondjuk annyira nem érdekel ez a keresztelés dolog, hogy időt, energiát (esetleg pénzt) áldozzanak erre de amúgy meg nincsenek elzárkózva sőt... Köszönöm a válaszod! Ment a zöld kezecske! ;)
2014. ápr. 6. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ovi függő de nem hiszem, nálunk pl elvárás a vasárnapi templom is, akkor ő nem is menne soha?
2014. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!