Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 5-6 éves gyereknek babakocsi?

5-6 éves gyereknek babakocsi?

Figyelt kérdés
Fiam egyik ovitársát mindig babakocsival hozzák oviba,amin nagyon csodálkozom,hiszen 5-6 éves a kislány,lassan sulis lesz,ja és a cumi lóg a szájába,úgy beszél. Szerintem nagyon durva! Nem értem miért nem lehetne a szülőnek megnevelni! Miért jó ez? Nevetséges!
2014. ápr. 8. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

azt gondolom, hogy egyszerűbb a szülőnek, mert a gyerek nem rohan el, nem kell fogni a kezét, nem kell vele foglalkozni

nem foglalkoznak vele, ennyi

szomorú, mert ezzel a gyereknek ártanak a legtöbbet, már réges régen nem kellene babakocsiban ülnie

2014. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi 1,5kmre lakunk az ovitól és nem buszozunk,sétálunk a kisebbik fiammal,aki 2 éves,és bírja.

Egy ekkora gyerek igenis sétáljon!

2014. ápr. 8. 10:25
 3/12 anonim ***** válasza:
persze, ez lenne a természetes
2014. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nevetséges, de neked például semmi közöd hozzá! Vagy mit tudsz tenni? Nem lehet kényszeríteni senki arra, hogy sétáljon a gyerekével!
2014. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Tenyleg durva nem mondom. En is tatott szajjal lesnek ha latnam. De valoban nincs mit ezzel tenni. Ha a szulo ilyen idiota, csak arra nem jott meg ra h a gyerekkel csesz ki de nagyon. Lassan valoban jon a suli, neki meg cumi log szajabol, babakocsiba toljak. Gondolom otthon meg cumisuvegbol is iszik.
2014. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Szia Anita!

A cumit szerintem azért nem vették még el a gyerektől,mert így egyszerűbb a szülőknek, hamarabb megnyugszik, szomszédom gyereke még 6 évesen is cumizott... A babakocsin én is nagyon ki tudok akadni, ha nem beteg a gyerek és semmi baja, alig fér a babakocsiba, de még azzal tolják!

2014. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
oviban engedik a cumit??????
2014. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen és nagyon sok gyerek megy be cumival a szájában,amin én is csodálkoztam.
2014. ápr. 13. 09:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is engedik a cumit, azt mondják,hogy nem az ő feladatuk leszoktatni a gyereket a cumiról, viszont ha lehet,csak alváshoz kapják meg én csak kiscsoportosoknál láttam cumit!
2014. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
em mindenki azt csinál, amit jónak lát, ki tudja, lehet, hogy valami baja van annak a gyereknek, nálunk a családban egy ma már nagy fiúnak pl széjjel műtötték a lábát születési rendellenesség miatt, de ezen kívül még kábé egymillió dolog lehet a háttérben. Ha meg nincs, akkor meg semmi közünk hozzá...
2014. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!