Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodába beiratáshoz viszitek...

Óvodába beiratáshoz viszitek a gyereket?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy először csak azt mérik fel, hogy hányan jelentkeznek. Kiértesítenek, hogy felvették a gyereket, és akkor megint be kell menni az óvodába. Én inkább csak a második "fordulóba" vinném, mert nagyon nagy létszámú az óvoda, szerintem sokat kell majd sorba állni, és a gyereket csak akkor tenném ki ennek, ha muszáj.

2014. ápr. 20. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell vinni a beiratkozáshoz, minek álljon 1 órát a sorban? Az iratai kellenek.
2014. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is így gondolom. Szegény három évest nem kínoznám a hosszú sorral.
2014. ápr. 20. 13:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly rajta volt a listán, hogy lehetőség szerint menjen a gyerek is. Nem ment. A férjem rohant el munka előtt beíratni, nem vitte a gyereket.
2014. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Arra a listára gondolsz, amit az ovi kapujára kifüggesztenek? Nálunk nem írták rá, hogy a gyereknek is menni kellene, a szobatisztaságot írták ki pluszban, hogy az nagyon fontos...
2014. ápr. 20. 13:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi vittük. Kb. 10 perc volt, a kerület összes óvódájába egy központi helyen kellett beíratkozni. Kapott az Egységes Óvodavezetőtől egy müzliszeletet és egy hang nélkül elvolt a kislányunk az apjával :-).
2014. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is vinni kellett. Itt úgy van, hogy 3 nap a beiratkozás, akkor reggel 8tól du. 3ig lehet menni. Én a 2. nap 11kor mentem a gyerekkel, nem volt senki más rajtunk kívül beiratkozni. Óvodavezető kicsit beszélgetett vele miután beírta az adatait, ő meg szinte szétszedte az irodát, minden érdekelte, mindent megnézegetett.
2014. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy vigyem,vinni is fogom.
2014. ápr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én tavaly iratam be a lányomat oviba nem vitem a beiratáshoz nem is kellet.
2014. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 porcukormókus ***** válasza:
En viszem, csinalunk egy csajos napot ami csak rola szol. Elmegyunk egyet fagyizni, setalunk. Hagy erezze, hogy ez milyen fontos dolog. Sajnos nyiltnap nincsen, de a vezeto óvónővel, aki az uj csoportot kapja, fogunk majd beszelgetni egy kicsit. De a kistestveret biztosan otthon hagyom.
2014. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedésre ott a nyílt nap!Beíratkozáshoz csak az adatok kellenek!Én nem vittem a fiam!
2014. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!