Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba a kinti ruha az, amiben...

Oviba a kinti ruha az, amiben viszitek?

Figyelt kérdés
Szóval az udvarra azt veszi fel,amiben reggel viszitek oviba? És zoknit adtok rá,ilyen melegben is?
2013. júl. 10. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

mindíg is azt vette fel az udvarra amiben reggel vittem. Ha tél volt, ha nyár. A benti ruha, tehát amiben a csoportban van az más. Télen egy melegítőnadrág, hosszú felső. Nyáron térdnadrág, póló. Nyáron sincsenek non-stop az udvaron. Kell a benti ruha is.


Én adok rá zoknit, mert utálja a gyerek ha koszos lesz a lába. (nagyon pici vékony bokazokni, és a szandit sem szereti zoknival, ezért az oviba egy lyukacsos torcacipőt vettünk. Otthon természetesen mezítláb van :)

2013. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen, amiben visszük reggel, az a kintije is

most nem jár oviba, de ha járna, akkor sem adnák rá zoknit, a benti cipője balerína, amiben menne reggelente az egy szandál, mindkettőt hordta már zokni nélkül

2013. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a bentiben vittem, mert a lányaim szeretik a szoknyát és a "csini ruhákat", de az udvarra nadrág kell.

Szóval bent átöltöztek.

Persze a cipő az más, a benti cipőt azt mindig bent vettük át.

Így nyári időben van utcai szandál, udvaros szandál (ez lerongyolódhat, nem kell rá vigyázni), és benti cipő, ami szintén normális állapotú, csak bent viselik.


Nem, zoknit nem hordanak kint.

2013. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi három percre lakunk az ovitól,így én abban viszem,amiben bent van,kivéve a cipő vagy szandi

kintre pedig készítek ki olyat,amit nem sajnálok,illetve van egy cipő vagy szandi,ami mindig az oviban marad és kinti,illetve egy benti is,meg van az elmenős

én adok rá zoknit,ilyen kis titokzoknit,mert úgy szereti

2013. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De a felsőt/pólót is át veszik a bentire? Kell benti póló meg kinti póló?
2013. júl. 10. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem most fog oviba menni a lányom, de lesz külön kinti póló és benti póló, mert ha homokos/saras lesz, akkor ne abban legyen bent... :S Zoknit nem adnék rá ilyen melegben. :)
2013. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

negyedik vagyok

nálunk kérnek külön benti és kinti ruhát.kimenetel előtt átöltöznek,aztán ha bemennek mosakodás után visszaöltöznek a bentibe.Most nyáron rövidnaci+póló van külön kinti-benti.Ősszel ha kell hosszú ujjú,akkor az alatta levő rövid ujjút nem cserélik át,sőt mivel bent meleg van rövidben vannak bent,és kintre adnak melegítő felsőt vagy amit viszel.nekem úgy a legegyszerűbb,hogy a benti cuccban viszem,így amikor beérünk nem kell öltözni,csak a benti szandit kell felvenni.a polcra meg kikészítem,hogy mibe menjen ki

2013. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen, amiben viszem, abban van kint. benti nadrágját nem hozzuk haza minden nap, csak hétvégén és ha leeszik.

pólót nem cserélnek neki, viszont van a zsákjában tiszta póló, ha koszos lenne.

2013. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2013. júl. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!