Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Reggeli vérvétel után vinnéd...

Reggeli vérvétel után vinnéd oviba a gyereked?

Figyelt kérdés
Kiscsoportos a fiam, lesz egy vérvétele kora reggel, utána még bevihetem oviba, vagy nem szokták ilyenkor?
2014. ápr. 24. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Beviheted, de ha megtudod oldani, inkább maradj vele.
2014. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Jobb nem bevinni.
2014. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Csak ha nagyon muszáj lenne akkor vinném,vagy ha Ő akarna menni.
2014. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vinném, csak előbb adnék neki enni.
2014. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be. Egyrészt semmi nem indokolja, hogy otthon maradjon, másrészt ne is merüljön fel benne, hogy most valami olyan különleges dolog történt vele, amiért nem kell oviba menni. Ez az élmény meghatározó lehet a későbbi orvosi vizsgálatoknál is, sőt felnőtt korába is áthúzódhat, mint gyerekkori élmény.
2014. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom, megoszlanak a vélemények, én is dilemmázom, mi lennr a jobb.
2014. ápr. 24. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen bevinném. Nekem bölcsis a fiam, neki is volt decemberben vérvétel és ment utána bölcsibe.
2014. ápr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En bevittem anno. Mondjuk attól is függ, hogy utana hogy érzi magat a gyerek. Az en lányom jol volt es rendkívül büszke volt a kis ragtapaszra a tűszurason, úgyhogy boldogan ment es mutogatta mindenkinek,
2014. ápr. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ha jól lesz, beviszem, úgyos fog hiányozni a műtét utám eleget :(
2014. ápr. 25. 11:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi Kispesten lakunk és a kicsinknek évente 2szer(eddig 6szor) kell vérvétel. Vérvételre meg a duna plázához járunk.Mivel nem 2 perc se az eljutás,se a hazajutás onnan(főleg hogy anyummal megyünk kocsival s a kistesóval) igy ő aznap vagy bemegy a nagyihoz oviba (ovónő) vagy itthon marad velem. De általában a mamához megy be. 11 körül szoktunk végezni a vérvétrellel.

Neki kell havonta ill 2 havonta szurit kapnia,ezt általában csüt este kapja meg,amikor kisebb volt akkor másnap nem ment oviba,bölcsibe mert fájdalamas volt neki. S a lábába kapta. 11re a saját ovijába már nem vinném be,de annak örül ha a nagyinál lehet egész nap,a kék oviban.

2014. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!