Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kiscsoportos gyereked mibe...

Kiscsoportos gyereked mibe öltözteted anyák napján?

Figyelt kérdés

Ma lesz nálunk az anyáknapi műsor az oviban. Az az igazság hogy nekem eszembe sem jutott a lányomra fehér blúz fekete szoknya + lakkcipő kombinációt ráadni,és nincs is neki ilyen! Mi nem örököltün senkitől ilyesmit,és azért megvenni hogy 1órát rajtalegyen nem hinném hogy megéri. Máshová úgy sem veszi fel és hamar ki is növi.

De reggel ahogy vittem a lányom látom hogy sok szülő ezt viszi be a gyereknek délutánra. Én egy szép kis rózsaszínű ruhát adok rá. De most olyan hülyén érzem magam e miatt!



2014. máj. 6. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az óvónőt, hogy mi az "elvárás". Nálunk csak a nagycsoportosoknak kell fekete szoknya/nadrág, és ing/blúz.
2014. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy kiscsoportos lánykára én is valami alkalmi egyberuhát adnék, nem fekete fehéret.
2014. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én lányom is kiscsoportos. Nálunk anyák napjára nem is kell fekete-fehér szerkó, csak egy szép kisruha elég. Nálunk csak majd a ballagási ünnepségre kell fekete-fehér. Kérdezz rá az óvónénitől, hogy jó lesz-e a rózsaszín kisruha.
2014. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ha jó lesz ha nem ez lesz rajta mert nincs fekete fehér szerkó,és nem is tudok délutánig keríteni!:)

Az ovodában meg semmit nem mondtak erről mármint hogy mit kéne ráadni a gyerekre.

2014. máj. 6. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy sikerült az anyák napi ünnepség? Nagyon kilógott a sorból a lányod a ruházatával?
2014. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon jó volt,ügyesek és szépek voltak!

Nem nem lógott ki,csak én reagáltam túl!:)))

2014. máj. 7. 10:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pénteken lesz,én is gondolkodok mit adjak rá:)
2014. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Folyamatosan töröm a fejem én is,mert szép ruhái ugyan vannak,de egyiket sem érzem pont odavalónak...
2014. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már túl vagytok rajta, de szerintem simán "szép ruha" elég. Az én lányom már 6 éves, ma volt a műsor, Ő egy színes csíkos ingben volt, fölé egy rózsaszín kordruha, rózsaszín harisnyával és rózsaszín cipővel. Nem volt flancos, de csini volt.
2014. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7es vagyok.Úgy néz ki semmibe:( Valószinűleg nem megy anyák napi műsorra,mert most lett bárányhmlős.S nem engedik be arra a fél órára sem:( Pedig ugy sajnálom,mert most lett iszonyatosan anyás,meg hetek óta itt énekelgeti a verseket nekünk:'(
2014. máj. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!