Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis fényképezkedésre milyen...

Ovis fényképezkedésre milyen ruhát adnátok kiscsoportos kisfiúra?

Figyelt kérdés
Nem kell feltétlenül inget, ugye?
2014. márc. 11. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ing szerintem.

Nálunk abszolút nem volt elvárás, hogy ünneplős ruhába legyenek a gyerekek az ovis fényképezéskor.

Volt, aki farmerban volt, meg csinosabb felsőben, pulcsiban, volt aki csinos melegítőegyüttesben, a lényeg az volt, hogy csinosan legyenek felöltöztetve. De nem voltak ilyen elvárások, hogy ing, meg ünneplős nadrág, meg hasonlók.

2014. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én valami kockás inget adnék rá egy klassz farmernadrággal sporcipővel :) De ha nem szereti az inget akkor egy klassz pólót egy jó kis nadrággal esetleg egy kispulcsit a hátára tennék vagy egy farmerkabáttal :) Bár ez attól is függ milyen fozótás lesz.
2014. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ingek között is vannak azért vagány, színes darabok, én azt adnék rá, nem csak valamilyen pólót, mert azt minden nap felvehet.

Esetleg középút lehet számodra a galléros (tenisz) póló.


Ha az oviban nem mondták előre, hogy ünneplőben és milyenben kell vinni a gyerekeket, akkor nem KELL :)

Adhatod rá azt a ruháját is, amiben szerinted a legjobban néz ki, adhatsz rá elegánsat is- ahogy neked tetszik.


Ha nálunk lesz fényképezkedés, én szívesen adok majd rá vékonyabb kord nardrágot vagy szövetnadrág szabású színes nadrágot (ami nem farmer) és hozzá inget, mert az én kisfiam nagyon szereti ezeket a dolgokat.


A miniöltönynek és nyakkendőnek én sem vagyok híve, nagyon nem :)

2014. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A meglévő ruhái közül választanék egy szebbet, nem muszáj ing, lehet egy csinos póló is. Annyi fényképezés, ünnepély, ballagás, Mikulás meg mittudoménmi van az oviban, én veszek kismillió ünneplő ruhát, sőt, ami olyan ünneplősebb szebb ruha, azt is felveheti hétköznapra is, vagy hétvégére ha kiruccanunk. Sajnálnám, ha vadi újan nőné ki.
2014. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy kevesebbet hordott, jó fazonú csinos nadrágot szoktam rájuk adni, ami ált. farmer, mert amúgy a melegítőt és a kényelmes nacikat szeretik a fiaim.

Felülre pedig egy vagány inget vagy galléros pólót.

2014. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Bocsánat, hogy csak most reagálok, előbb nem tudtam belépni.


Valószínűleg mégiscsak kockás inget fogok ráadni egy farmerral, ha egyáltalán megy oviba hétfőn, mert elkezdett köhögni.

Egyébként bennem fel sem merült, hogy egész alakos képek lesznek, úgy gondoltam, hogy csak mellkasig fognak látszódni. Majd holnap megkérdezem.

Köszi még egyszer.

2014. márc. 13. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk többfélét készítenek és kis indexképek alapján lehet választani. Plusz a csoportképen ugye sanszos, hogy látszik a naci is.
2014. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!