Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit szólnátok, hogyan reagálná...

Mit szólnátok, hogyan reagálnátok, ha a gyereketek óvónőjének vagy logopédusának, gyógypedagógusának, fejlesztő pedagógusának stb. tetoválása lenne? Nem nagy, kis picike, de látható helyen.

Figyelt kérdés

Persze el is lehet takarni, de nyáron rövid ujjúban látszik.


Bocsi, lehet hogy rossz a kategória, de gondoltam itt kapok normális válaszokat :)


2014. máj. 28. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, milyen jellegű. Ha ilyen zöldes, kifakult börtöntetkó JÓZSI felirattal, nem biztos, hogy örülnék. :)


De én is egészségügyben dolgozom, és gondolkodom rajta, hogy egy ízléses motívumban a kisfiam nevét megörökíttetem. :) (mondjuk tényleg úgy, hogy eltakarható legyen)

2014. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, persze ha ízléses :)
2014. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A bolcsodebe ahova jar a lanyom az egyik gondozononek van egy a laban. Nagyon szep igenyes.

Fiatal no. A tetovalas pont nem zavar. :-). Latom h banik a gyerekekkel es nekem ez a fontos. Mondom ezt ugy h nincs tetkom.

2014. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2014. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igényesről és picikéről van szó :) Egy picike kis forma, és eddig nem volt belőle problémám, csak most lehet hogy kiegészíteném 2-3 szóval, az már szembetűnőbb lenne.
2014. máj. 28. 21:39
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közöm hozzá. Ha igénytelen, koszos, rossz példa lenne nem örvendeznék, nade egy tetoválás, ugyan már!

Kitalálom, te az óvónéni vagy.

2014. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Azt gondolom, hogy ehhez semmi köze nincs egy szülőnek. Az említett Józsi-s tetkó más téma. :)
2014. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban belegondolunk emberek, az említett Józsihoz sincs semmi közünk, ha a hölgy munkája és hozzáállása egyébként nem hagy kívánnivalót maga után.
2014. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
Én nem örülnék, ha a gyermekemmel foglalkozó személy karján a szeretlek Józsi felirat díszelegne.
2014. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Szó sincs szeretlek Józsiról :D

Még csak nem is szöveg.

2014. máj. 28. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!