Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet belőle...

Szerintetek lehet belőle baba? 6 hetes vagyok pont ma, a doki 12 mm-es petezsákot lát, benne szabályos szikhólyagot. Embrio nem látható.

Figyelt kérdés
A doki nem kecsegtet sok jóval, mivel nem látott embriót, ha hétfőre se látunk, művi missed ab-ot javasolt.
2014. máj. 20. 23:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Én sem kecsegtetlek. Ekkora petezsák mellett élő embryo-nak kéne lennie.
2014. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 6 hetesen már szívhand volt. A remény hal meg útoljára!!!Kívánom a legjobbakat!!!!!
2014. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

En se tudok sok joval szolgalni. A lanyomnal es most a masodik babanal is 6hetes embrio es szivmukodes volt.

De azert bizzunk a legjobbakban

2014. máj. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon szurkolok neked, de nekem 6+5 hetesen 10 mm-es élő embrió volt már a pocakomban. 11+5 hkm
2014. máj. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon késői peteérésből lettem terhes. Uh alapján ma vagyok 13.hetes, vérzés alapján 14+5 lennék. Mi is aggódtunk, mert uh alapján kesón lett embrió a verzéshez képest. Doki azt mondta anno amikor meg nem volt szikholyag, hogy nem biztat semmi joval, de a kedvemet se akarja elvenni...

Visszanézek a papírokat hogy ez pontosan mikor volt es mire lett szivhang

2014. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5ös vagyok ismet.


Szabályos petezsak(14mm) szikholyag sejthető 6+4 naposan verzeshez nézve.


8+3 naposan elo embrió. (ekkor mondta h masfel héttel kisebb uh alapján a verzeshez kpest).


Félve mentünk uh-ra minden alkalommal.



Drukkolok Neked is!

2014. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Nekem mindig 7 hetesen volt szívhang, már a 3. babámat várom. Egyszer voltam 6 hetesen és nekem is ugyanezek az adatok voltak. Doki erre azt mondta, h minden oké és az is volt.
2014. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért én nagyon reménykedem. Sajnos még annyi volt az elején, hogy a bal oldali petefészkemben volt egy bevérzett ciszta. 1,hete, de azóta felszívódott.
2014. máj. 21. 09:14
 9/18 A kérdező kommentje:
Szívesen várok még válaszokat. Előre is köszönöm!
2014. máj. 21. 10:10
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még nincs veszve minden. Igaz hogy 6 hetesen már embriót kéne látni, de ha csak pár nappal is később volt a fogantatás, máris indokolt, hogy még csak szikhólyag van. És a 12mm-es petezsák sem olyan veszett nagy, hogy abba feltétlen embriónak kellene látszania. Nekem a 16mm-es petezsákban is még csak szikhólyag volt, bár én még nem voltam 6 hetes akkor.

Nem akarok felesleges reményeket kelteni, de szerintem az biztató, hogy szabályos szikhólyagot lehetett látni. Szóval ebből még bármi lehet, viszont ha hétfőn mész, akkor már tényleg látszódnia kell majd az embriónak. Drukkolok!

2014. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!