Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, jártatok már úgy,...

Anyukák, jártatok már úgy, hogy valamilyen ovis rendezvényről elfeledkeztetek, és nem mentetek el?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Hogy őszinte legyek, érthetetlen a számomra, ha valaki elfeledkezik ilyenről. A gyereke, elvileg az egyik legfontosabb személy az életében. Felírja a naptárba a dátumot, emlékeztetőt áll be a telefonba, kiragasztja a hűtőbe....
2014. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
nem.
2014. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem, főleg, hogy ilyenkor reggel ünneplőt kell adni a gyerekre, szerintem ilyet nem lehet elfelejteni.
2014. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem jártam még így. Nem is szeretnék.
2014. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Még nem, mert ezeket a rendezvényeket várom a legjobban. Felírom a naptáramba, kiteszem a hűtőre, meg amúgy is szoktunk előtte beszélgetni róla a gyerkőccel is.
2014. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Én nem felejtettem el még rendezvényt,de már késtem róla.

Időben ott voltam az anyák napi műsor előtt,lányomat szépen felöltöztettem,de anyukám is jött a műsorra és késett a busza.Ki kellett mennem elé,így lemaradtam a műsor első 10 percéről. És sajnos egyben a feléről,amit nagyon sajnálok,de szerencsére a lányom észre sem vette.

Azért bánt nagyon,mert első szereplése volt.Legközelebb megoldja anyum a dolgot,most már tudja hol az ovi és ha nem jön időbe,egyedül késik el...

2014. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor kövezzetek meg, én bevallom töredelmesen, hogy volt egy olyan (ovin kívüli, esti) rendezvény, amiről ugyan nem feledkeztünk el és családostól készültünk is rá (előre belépőt vettünk, fodrásznál voltunk stb.), viszont azon a hétköznap reggelen bizony otthon maradt a kisfiam ünneplő ruhája (reggeli feledékenység miatt).


Volt nagy rohanás ovi után, hogy odaérjünk a rendezvény helyszínére- de sikerült. Azóta fokozottabban ügyelek nem csak arra, hogy rendezvény lesz, hanem arra is, hogy a nagy nap reggelén ne felejtsek semmit otthon- ha kell, a telefonomba teszek emlékeztetőt, felsorolva, hogy cipő, ruha stb.


Természetesen fontosak számomra a kisfiam szereplései, ez az eset sem abból adódott, hogy nemtörődöm szülők lennénk és végül időben ott voltunk szépen felöltözve a helyszínen- de biztosan néztek nagyokat a melletünk lévő sávban piros lámpánál várakozók. amikor látták, hogy öltözködünk a kocsiban :)

2014. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

pont ma volt egy és a mikulásról maradtunk még le :/


mai: megkértek mindenkit, hogy ma 4-ig vigye el a gyerekét. ez februárban volt, nem írtam be a naptáramba, csak a munkahelyemen szóltam, hogy ma kicsit előbb el kell jönnöm.

jött is ma a főnököm, hogy mehetek, én meg örültem, hogy hú, van fél órám, akkor beszaladok a boltba :D

egyébként 4-ig dolgozom, ovi mellett pár házzal, kettő között van a bolt, szóval egyébként is 4óra 5 perckor ott vagyok... és mondjuk odaértem 4 előtt picivel, de mikor üres volt az ovi és az "utolsók" öltöztek, akkor esett le, hogy miért jöttem el előbb :S


másik a mikulás volt, meg volt hirdetve, hogy 6.-án lesz. fiam beteg volt, 5.-én mehetett volna oviba, de kérte, hogy még egy napot szeretne itthon maradni, így maradtunk. 6.-án megyünk be és az óvónéni szólt, hogy tegnap jött a mikulás, de küldött ajándékot a fiamnak is. na akkor eltörött a mécses, szegény nagyon sírt :( én is...

bevallom, akkor megkerestem az óvodavezetőt és kicsit leteremtettem, bár szerintem jogosan. egy ilyen ünnepet szerintem nem lehetne önkényesen előre hozni egy napot, csak mert akkor kényelmesebb a kertésznek beöltözni vagy fene tudja mi oka volt annak

2014. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Én el nem felejtettem de előbb mentem 2 nappal. :)

Mondta az óvónő hogy május 7-e anyák napja írjam be magam, mert nálunk nem csoportos hanem egyéni és reggel 8-és délután 4 között vannak negyed óránként időpontok, mindenki beírja magát hogy mikor megy és hárman abban az időben elvonulunk az irodába. Be is írtam magam 9:15-re, azzal a lendülettel be is írtam a telefonomba, csak hogy nem lapoztam áprilisról májusra, így beírtam ápr. 7 hétfőre. Én ebből csak azt jegyeztem meg hogy hétfő.

Nagyon vártam, hétfő reggel felöltöztem csinibe, a fiamat is felöltöztettem csinosabb ruhába. 8 kor vittem oviba, elrohantam posta, bolt siettem érjek vissza időre.

Bementem az óvónő mosolygott rám egyet de nem esett le neki hogy miért vagyok ott. Nekem meg akkor esett le amikor hallottam hogy szól az óvónő a logopédusnak hogy szerdán miénk az iroda mert anyáknapjázunk.


De pont ugyan így ha épp ápr. 7-e péntekre esik, akkor a péntek maradt volna meg bennem, szerdán nem mentem volna és pénteken amikor mentem volna tájékoztattak volna hogy 2 nappal lecsúsztam róla.

2014. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!