Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónénik, küldenétek nekem...

Óvónénik, küldenétek nekem vázlatot kiscsoportos, első (nyári, még óvoda kezdés előtti) szülői értekezletről? Kiscsoportosaim lesznek szeptembertől, és még soha nem tartottam szülőit! Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az elso szuloi nem szokott hosszu lenni:

-beszelunk a beszoktatasrol, helyi szokasok

-megbeszeljuk, h konkretan hogyan tortenik az adott csoporttal

-szokasok, szabalyok

-technikai dolgok: mit kell hozni ( agynemu, valto ruha, cipo, tesi cucc, stb.)

-ha nem egyszerre szoktatod az osszeset akkor fixalni a datumokat, h ki mikor jon eloszor (pl. elso nap 5 gyerek, aztan masodik nap plusz 3 stb., de ez nyilvan a helyi szokasoktol fugg)

-megnyugtatni a szuloket, h nem esszuk meg a gyereket az oviban, es igen lehet, h sirni fog de minden ok lesz idovel, a beszoktatas egy hosszu folyamat:-)

-minden egyeb technikai dolog ( pl. Csoportpenz, SZK tagok raer a szeptemberi elso szuloin

-ja, es jelek kivalasztasa


Sok sikert!

2014. jún. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!