Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai első szülői értekezlete...

Óvodai első szülői értekezleten válthatja egymást anyuka és apuka? Ha az értekezlet 1,5-2 órát is eltart?

Figyelt kérdés
van egy kisebb babánk is 7 hós.

2014. jún. 11. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha szükséges, miért ne? Azért elég nyilvánvaló, ha ilyen hosszú értekezletet tartanak, hogy nem mindenki tudja nyugiban megoldani. Főleg, ha több gyerek is van. SZerintem ilyenkor empatikusak az emberek. Mégis csak egy óvoda, nem? :) Kik értenék meg, ha nem ők?
2014. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de éppen azért sem szólnak, ha dolgod van és korábban elmész. Amiről lemaradsz, azt meg megkérdezed máskor valamelyik szülőtől, vagy az óvónőktől. Meg általában ha valami van, akkor úgyis szoktak szólni.

Nálunk van olyan anyuka, akinek több gyereke van és más-más óvodai csoportban, tehát ő a szülői értekezlet egyik felét az egyik csoportnál van, a másik felét pedig a másik csoportnál, mivel van, hogy egy időben van a két szülői.

2014. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megnyugtató a válaszaitok, azt hittem már, sehogysem tudom megoldani. Meg ugye, nem illik lelépni, de hát nem gyerekek vagyunk, ha nem szülők. csak gondolják, hogy nem hanyagságból lépünk le előbb, ha kell,vagy ehhez hasonló
2014. jún. 11. 10:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, semmi akadálya, bár nem értem miért van szükség rá, másfél-2 óráról van szó.
2014. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mire miért van szükség? mint írtam, van egy kisebb babám, ezért.
2014. jún. 13. 06:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az se zavarná őket, ha csak apuka lenne ott, te meg otthon lennél a picivel, biztos megértik :)


De szerintem az se baj a váltjátok egymást, szerintem nekik tök mindegy, csak legyen ott egy szülő ha lehet :D

2014. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van. Az ovis szülői alatt elmentek játszóterezni a mamával. De volt olyan is aki bevitte mind a 2 kicsi gyerekét. Na ilyet nem csinálnék, katasztrófa volt, hogy semmire nem lehetett figyelni miattuk. Azért nem 1 nappal a szülői előtt szólnak, hogy lesz, meg lehet ezt oldani szerintem. De ha már most sem tudja megoldani, mi lesz, ha beteg lesz a gyerek, vagy bármi hirtelen eseménynél?

Visszatérve a kérdésre... én nem értem miért akadály a 7 hónapos gyerek. Nem bír ki apukával 2 órát? Vagy apuka nem tud elmenni a szülőire? És az ovis gyerek? Rá ki vigyáz?

2014. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Apukával nincs el a tesó másfél-2 órát?
2014. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!