Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai szülői értekezlet...

Óvodai szülői értekezlet idejére nem tudom elhelyezni a gyerekemet, mit szólnak, ha elviszem magammal?

Figyelt kérdés
Az értesitőn az áll,hogy a gyereket ne vigyék a szülők,de nem tudom senkire hagyni,mi lesz,ha elviszem? Valaki volt már igy?
2013. máj. 26. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem menj a szülőire. Ha külön megkérnek, hogy ne vidd a gyereket, akkor inkább ne menj te sem. Majd kérdezd meg másnap az óvónéniktől, hogy miről volt szó, és mondd el, hogy nem tudtad kire bízni a gyereket.
2013. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Szép kis gyerekbarát óvoda.....

Nálunk egy dadus felügyel a gyerekekre, akik ott vannak a szülőkkel.

2013. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván elso szülőrol van szó, ott nehéz lenne megoldani a sok majd szeptemberben beszoktatni gyerek felügyeletet, masodik....

Valakire csak ra tudod bízni egy két órára a gyereket.

2013. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Kérdezz rá.

Nálunk amikor hoztak 1-1 gyereket, az főleg a saját anyukáját idegesítette, ő nem tudott rendesen figyelni. Szóval szerintem kirakni nem fognak, de mégis jobb lenne, ha valamelyik környékbeli anyukával összefognál, hogy addig vigyázzon a gyerekre.

2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Azért írták az értesítőre, hogy ne vidd, mert a szülőknek akarnak tájékoztatást adni, kérdésekre válaszolni, stb. és ha hozzád hasonlóan a többi 25 anyuka is vinné magával a gyerekét, akkor ez nem nagyon menne. Szerintem felnőtt ember, anya vagy, valahogy oldd meg, hogy valaki vigyázzon arra az 1 órára a gyerekedre. Az elmúlt 3 évben (ha ovis, akkor legalább 3 évesnek kell már lennie) még sosem voltál nélküle sehol?
2013. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó! Most nem tudom kire hagyni,nem az elmúlt 3 évben! Ne részletezzem,hogy miért!
2013. máj. 27. 08:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vidd. Inkább majd utólag menj be vagy telefonálj be. Bocs, hogy itt kérdezem de ilyenkor megmondák pl., hogy miket kell majd vinni, ágynemű mérete, ovis jel stb...? Mindent megtudunk? Nálunk is 2 hét múlva lesz az első szülői.
2013. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Most utána olvastam és mindenhol azt írják, hogy gyerek nélkül kell menni. :(
2013. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan belegondolva ertheto, hogy gyerek nelkul kell menni. Megis hogy lehetne normalisan beszelni, ha kozben gyereket kell nevelni....
2013. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk sem lehetett, ennek ellenére volt egy-két szülő gyerekkel. Menj oda gyerekkel és közöld velük, hogy ez a helyzet, nem tudod kire hagyni. Mit tudnak csinálni? Nálunk pl az egyik gyerekre kénytelen volt az igazgatónő vigyázni, amíg az anyuka bent jegyzetelt.

Ez csak a kezdet, sajnos lesznek még alkalmak, amikor úgy érzed te vagy az óvodáért és nem fordítva.

2013. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!