Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Debrecenben ovis kellékeket...

Debrecenben ovis kellékeket hol lehet, illetve érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől ovis lesz a gyermekem, de fogalmam sincs, merre induljak, nincs kisgyerekes ismerősünk, akitől érdeklődhetnék. Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 5. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Ovis zsákra? Hamarosan lesz minden nagy áruházban. Váltóruhák kellenek majd, de azzal is várhatsz.
2014. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen oviszsákra, tornazsákra, meg ilyenekre...
2014. júl. 7. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket varratnék a helyedben. A Nyugati utcán a Sikoly méteráruban és a Bajcsyn a Levitex-ben is lehet varratni, nagyon szép anyagokból. Az utóbbiban készen is vannak.
2014. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én a karátban vettem ovis ágynemű garnitúrát,nem volt drága,és van több féle mesefigurás

ovis zsákot,tornazsákot akciósan az intersparban vettem

lepedőt a tescoban vettem.nálunk az Ősz utcai oviban a régi fajta szétnyitható ágyak vannak,amire a gumis lepedőt nem javasolják,mert kiszakítja.a tescoban elég olcsón vettem a gyerek részlegen jó erős lepedőket,ezek már két éve jól bírják.kettőt vettem,hogy legyen váltó,de ha volt is baleset,másnapra megszáradt,tudtam vinni reggel.amúgy neten is ha szétnézel,mindent meg tudsz venni jó áron

ha fent vagy facebookon,ott van egy oldal Mici-Maci varrodája,én onnan már rendeltem,jó minőségű,és rengeteg fajta anyagból lehet válogatni

törölközőket is az intersparban vettem,ott van akasztós kis kéztörlő,két darab teljesen elég

nálunk nem kell vinni csak ágyneműhuzatot meg lepedőt,meg ha párnán alszik a gyerek,azt

első évben tornazsák sem kellett,nem öltöztek át tornához,most is csak keddenként,bár minden nap tornáznak,de jó időben az udvaron

tisztasági cuccot én nem szoktam nagyon drágát venni,mert úgyis csak elpocsékolják a gyerekek.Nálunk sima szappant kérnek,abból safeguard vagy baba márkájút szoktam venni.általában a domus mögött nyílt üzletben vásárolok,mert ott jó áron jó minőségű cuccok vannak.

[link]

2014. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat, utolsónak külön köszönet a részletességért ;)
2014. júl. 31. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
ma voltam az intersparban,és 250-ért vannak azok a kis mesefigurás akasztós törölközők,amit írtam.van sok féla ovis és tornazsák is.nekem a vukos tetszik a legjobban,a fiamnak ugyanilyen van,csak thomasos.két éve van meg,de újnak néz ki,nagyon jó minőségű.bár lehetne kicsit nagyobb is,de a két váltás ruha belefér.most 2 ezerbe kerül,én anno féláron vettem,akciós volt
2014. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!