Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolci Anyukák! Hová érdemes...

Miskolci Anyukák! Hová érdemes költözni egy ovis és egy 1 éves gyerekkel a városban? Hol nézzünk albérletet? Teljesen járatlanok vagyunk.

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mik a szempontok?

Az Arany János tér, Szeles utca környékén sok ovi, suli van, közel van a város, kb. 2 perc. az Arany János tér társasházának zárt udvarában játszótér van. (gyerekkoromban ott laktunk)

Ha ettől csendesebb környéket szeretnétek, sok zölddel, térrel, akkor pl. Felső-Majláth. De ez tömegközlekedéssel kb 25 perc a belvárostól, viszont közel a csanyik, Lillafüred, hangulatos,hogy ott folyik a Szinva, rengeteg a tér a gyerekeknek.

Vannak valamilyen igényeitek, elvárásaitok a lakókörnyezettel szemben?

2013. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kertesben vagy bérházban gondolkodtok? Ha picit vidékies hangulatra vágytok akkor Hejőcsaba vagy Görömböly ilyen. Bár ha közelben szeretnél ovit sulit akkor arra nem lehet nagyon válogatni.Avast szerintem felejtsétek el..Vörösmarty-t is.Mi az elképzelés?
2013. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Komlóstető. Van ovi, iskola is, csendes, nyugodt rész.
2013. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy a férjednek (esetleg neked) be kell-e járni valahova minden nap. Miskolc elég nagy város, ha a munkahely a város egyik végén van, a lakás pedig a másik végén akkor csúcsforgalomban akár több mint egy órát is utazhat.
2013. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi azért nem válaszoltam mert jegeltük a témát de végül is mennünk kell. A férjem a Bosch-nál fog dolgozni, a gyereket meg szeretném ha a Katowice úti oviba járna, bár oda lehet hogy csak vezetők gyerekei járhatnak.
2013. máj. 15. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi itt lakunk a Katowicén,ide járnak a gyerköcök is ovi-ba suli-ba,közel van a bölcsi is.Én csak ajánlani tudom :)És sok a kiadó albérlet itt :)
2013. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6 os vagyok ,nem csak a vezetök gyerekei járhatnak ide
2013. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os. Gyerekorvos milyen? Írnál néhány sort kérlek!
2013. máj. 15. 19:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Két gyermekorvos is van férfi és nő,DR Rónai Zsolt,és DR Csáki Aranka. Mi Rónai doktorhoz hordjuk a gyerekeket és maximálisan meg vagyok vele elégedve pedig a középsö nekem sokat beteg + asztmás.Én csak jót tudok róla mondani.Közel van az orvos, a boltok, gyógyszertár,hipermarket,csendes környék és uniós játszótér is van. Az óvoda pedig kéttanyelvű sport és zeneovoda.Ha tudni szeretnél valamit még irj nyugodtam...:)
2013. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
még én is Rónai dokibácsihoz tartoztam :) tényleg jó környék,csak sajnos a húszemeletes miatt sok a c...ny. de az városban manapság elég elkerülhetetlen :S
2013. máj. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!