Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Családi napközi létrehozása...

Családi napközi létrehozása pályázatból?

Figyelt kérdés

Jelenleg bölcsődében dolgozom, diplomás kisgyermeknevelőként, viszont szeretnék egy saját magánbölcsit/családi napközit létrehozni. Környékünkön egy van, igény lenne rá a telítettség miatt.

Pályázatra meg lehet valósítani?

Illetve, ha valaki jártas ebben, tudna segíteni, merre induljak?

Idő hiányában nem nagyon tudtam belemerülni a témába.


2014. júl. 31. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A pályázathoz önerőt is kell tudni felmutatni!
2014. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok és tudok is felmutatni!!
2014. aug. 1. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is szerettünk volna, mivel a kertben van eg 40nm-es ház, amit tároláson kívül semmire nem használunk. Van rengeteg pályázat, de hogy épp Te nyerd meg sajnos nem sok az esély ( a mi kerületünkben legalábbis). Gondolom ez önkormányzattól függ. Mivel nincsenek "nagy" elvárások egy CSANA-val kapcsolatban, nem is annyira költségek. De! Ahogy én számolgattam ( nálunk mondjuk én matematika tanár vagyok, és egy nagyon jó barátnőm diplomás óvónéni egy másik pedig dadus), sajnos 1csoport esetén nincs rajta akkora haszon, vagy kb semmi szabadnapos nincs, vagyis szabi meg ilyenek. Mivel emelkedtek a pedagógus bérek, sajnos bejeletve kb 1 óvónéni elviszi az egész hasznot. Min. 2csoport kell, hogy tényleg nyereséges legyen. Bár azt hozzáteszem, hogy én úgy számoltam, hogy a felújítás/ bútorozás saját költség, tehát pályázat nélkül. Mi most elvetettük egy időre az ötletet, pedig a kereslet szerintem hatalmas!!!!
2014. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy kell hozzá ántsz egedély, amit ott érdemes megkérdezned, hogy mik az elvárások, és az önkormányzatnál kérdezz rá, milyen pályázati lehetőségek vannak. A neten van egy nagyon jó anyag, családi napközi indításához, google-ből töltöttem le én is, de már nincs meg sajna!
2014. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!