Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyi esélyünk van még váltani?

Mennyi esélyünk van még váltani?

Figyelt kérdés
A városunkban egy óvoda van ahol tagolt csoportok vannak,ez nem a körzetis ovink.ide sikerült bejutnunk,felvették a kislányomat.egy ismerősömmel hosszú idő után találkoztunk (gyermek pszichologus) és emlitettem,hogy ebbe az oviba sikerült bejutnunk.erre ő elmondta abból az oviból 6 gyerek jár hozzá kezelésre.....szorongások miatt.teljesen ki vagyok.ilyenkor lehet még esélyeem átiratni a körzetisbe ha van ott hely?vagy mit tudok tenni?oda tuti ezek után nem szeretném járatni
2014. aug. 8. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A körzetesbe egyáltalán nem írattad be?

Szerintem csak akkor veszik fel, ha van hely, egyébként nem. Gondolom, ha az ovi tele van, akkor vannak körzetes várólistások is, akik előnyt élveznek, mivel tavasszal lettek beíratva. Mivel a lányodnak van helye egy máik oviban, ahova beírattad, így kicsi esélyt látok, csak akkor veszik át, ha van hely, kevés a gyerek a körzetes oviban.

2014. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha van hely a körzetesbe akkor átveszik,egyéb esetben nem csak akkor ha már 5 éves és ovi köteles.Amúgy honnan gondolod hogy az ovi az oka a gyerekek szorongásának?
2014. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez akár azt is jelentheti, hogy abban az óvodában észreveszik, ha akármi miatt valami van a gyerekkel, jelzik a szülőnek, aki tud cselekedni.


Nem mindjárt azt, hogy lelkibeteg az óvodától a gyerek.

2014. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért nem próbálod meg.

Ha nem jön be, majd váltasz később.

Szorongani nem csak az ovitól lehet.

Én gyerekem is járt pszichológushoz, de ettől még normális gyerek.

Nem is értem mi a bajod.

2014. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!