Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek ezt komolyan...

Szerintetek ezt komolyan gondolták a szülők?

Figyelt kérdés

Keresztanyám egy hiperszuper magánoviba hordja az unokatesom.

Most mesélte hogy a héten hatalmas balhé volt az óvodában, mivel két kisfiú egymásnak ugrott, és az egyiküknek vérzett az orra és lett egy pici seb az arcán.

Erre a szülők feljelentést tettek az óvoda és a másik kisfiú ellen.

Négy évesek a gyerekek. Valami autón vesztek össze.

Engem teljesen lesokkolt a dolog. Most komolyan, testi sértésért feljelenteni egy négyéves kisfiút?!



2014. aug. 16. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a rendőrségen körberöhögik, de mindegy. Valahol szerintem szánalmas, hogy nem tudnak beszélni a szülők egymással, békíteni a 2 kicsit.
2014. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Feljelentést tenni erős túlzás, és a rendőrségen biztosan nem veszik őket komolyan. De azért az óvodapedagógusoknak is lehetett volna annyi eszük, hogy közbelépnek, mielőtt idáig fajul a veszekedés. Az én óvodásaim között is vannak viták játékokon és egyebeken, de mi, óvónők mindig megelőzzük, hogy verekedés legyen belőle, pedig nálunk év közben átlag 30-35 gyerek van a csoportban 2 óvónőre, és feltételezem, hogy egy magánoviban azért jóval kevesebb gyerek jár egy csoportba. Teljesen megértem a szülők felháborodását. Mondjuk az is kérdés, hogy ők maguk rendesen nevelik-e azokat a gyerekeket, vagy csak beadják az oviba és elvárják, hogy az óvónő megnevelje.
2014. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyi volt a harci helyzet, hogy az udvaron az egyik fiú (az orrvérzős) el akarta venni a másik fiútól a kocsit. Még csak egy hete jár oviba, egyke, ügyvédházaspár gyereke.

Tízen vannak a csoportban, mindenki nagyon elit családból jött.

2014. aug. 16. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyenre példa, egy szomszéd feljelentette a feleletette lakó családból a gyereket, mert sokat sírt, hangoskodott, ami őt zavarta!
2014. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A magánoviban sűrűbben fordulnak elő ilyen feljelentgetések....:D Sok a pénze, ideje és kevés problémája van az ilyen szülőnek.
2014. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ügyvédházaspár, akkor szegény kisfiút aki nem adta oda az autót még biróság elé is cipelhetik, jó kis per lesz ebből. :-)

De komolyra fordítva, nevetseges, egyik gyereknek sem tesz jót ez a balhé, mely nyomot fog hagyni bennük. Más helyeken ennek nem tulajdonítanak jelentőséget, 5 perc es mar el is van felejtve a dolog es játszanak tovább mint két barát. Bármelyik játszótéren előfordul hasonló.

2014. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Pont az ilyen szülők és gyerekeik miatt nem járatnám soha a gyerekeimet ilyen helyre, pedig megengedhetnénk magunknak. Én úgy érzem, nem életszerű egy ilyen környezet a gyerekeknek. Ez egyszerűen nem normális. :)
2014. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!