Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan reagálnátok homofób...

Hogyan reagálnátok homofób szülők, ha gyermeketek óvoda csoporttársát, egy meleg pár vagy leszbikus pár nevelné, s ez az óvodacsoporttárs kisgyermek meghívna, gyermeketeket a szülinapi zsúrjára?

Figyelt kérdés
homoszex, meleg, szülők,
2014. márc. 2. 11:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Elengedném, a gyerekemnek látnia kell, hogy ilyen is van. Nem szeretném ha szemellenzővel nőne fel. Amúgy a gyerekeim baránőjének az apukája horror rajongó volt, és horror filmeket néztek náluk ovis korukban. Kicsit aggódtam akkor miattuk, de nem lett semmilyen következménye a dolognak, ép lélekkel felnőttek.
2014. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
A homofób eleve kivenné a gyerekét ebből a környezetből, igy értelmetlen a kerdes.
2014. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha falu vagy kisvárosról lenne szó, ahol csak egy óvoda van?
2014. márc. 2. 11:26
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Mi az a homofób? A fóbia tudtommal az amikor irracionális félelmet, rettegést vagy pánikot élnek át. és a homoszexuális ellenzőknek maximum a gyomruk fordul fel, de nem rettegnek. Nos ha a gyerkőc elakarna menni elmennénk de ha előttem nyalná falná egymást a két egynemű akkor lazán lehánynám őket. Az is zavar ha heterók vannak egymás szájában nyilvánosan.De gondolom van annyi eszük, hogy annak nem egy gyerekzsúron van a helye, így nem lenne gond.
2014. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Biztos tudnának viselkedni, de ha egy puszi lenne az se baj, hisz te elmagyarázod, hogy vannak nénik akik nénikbe lesznek szerelmesek és bácsik akik bácsikba szeretne bele.
2014. márc. 2. 11:33
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok sem "homofób", sem "homopárti", azt gondolom, hogy arról, hogy valaki homoszexuálisnak született nem tehet. Nekik is jár a "normális" élet, diszkrimináció nélkül. Sokak fejében az él, hogy a melegek lépten-nyomon szexelnek , nyalják falják egymást, gátlástalanul, gusztustalanul. A nagy többség ettől függetlenül normális életet él, sokakról nem is gondolnánk, hogy melegek.

Akik odáig jutnak, hogy gyermeket is vállalnak, meleg párként, feltételezem, hogy rendelkeznek akkora intelligenciával, hogy egy gyerekzsúron és egyébként a hétköznapi életükben is úgy viselkednek, mint egy hetero-pár. Vagyis intézik a hétköznapi dolgaikat, nevelik a gyereket, dolgozni járnak, az intimitást pedig a hálószobában élik meg.

Simán elengedném a gyermekemet. Nem hiszem, hogy különösebben foglalkoznék egyébként a nemi beállítottságukkal. Szülők és kész. Pont, mint a többi szülő.

2014. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek egymással lesznek elfoglalva és nem a két néni. Mit érdekli őket az a két néni ?!
2014. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az egész mizériának zömmel a dili társadalom az oka. Én alapvetően nagyívben teszek mindenki szexuális életére, arra, hogy ki-kivel, hogyan. És az, hogy valakinek a "szülei"melegek, azt a hálószobájukon kívül senkinek nem kellene tudnia. Az én gyerekemnek lehet fel sem tűnne, hogy valamelyik gyereknek két anyja van, vagy apja. De a társadalom, meg az ő ítélőkéje gondoskodik arról, hogy a szülőnek ideje korán magyarázkodni kelljen ezekről a dolgokról.

Amennyiben nem az a nyalós-falós szerelmesek a szülők, akkor simán elengedném a gyerekemet.

2014. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavarna.

egyébként meg nem hinném hogy egy gyerek szülinapi zsúron ott a gyerekek előtt nekiállnának csókolózni meg ilyenek az nem az az időpont....

2014. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából ismerem az ovis szülőket. Nem lenne kizáró ok a melegség. Nem is értem, miért lenne az.
2014. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!