Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyi ideig maradhat itthon...

Beatrix25 kérdése:

Mennyi ideig maradhat itthon a kisfiam az ovibol, ha megszületik a kistesó?

Figyelt kérdés
Amég a kórházban leszek a nagyszülöknél lesz,de távol laknak tölünk.csak igy tudjuk megoldani.De h.utána meddig hianyozhat oviból?
2014. szept. 10. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A kisfiad milyen csoportos??

mert ha pl kiscsoportos akkor akár hetekig is otthon tarthatod,ott még laza a dolog de ha mondjuk nagycsoportos,sulikezdés előtt áll akkor meg van határozva hogy 1 évben mennyit hiányozhat max mert ha azt túllépi nem kezdheti el az iskolást!De azthiszem itt is pár hét nem jelentene gondot ahhoz már drasztikus mennyiségű hiányzásnak kell történnie hogy évet ismételtessenek vele!

De sztem az a legbiztossabb ha megkérdezed az ovónőket vagy az ovódavezetőt!

Csak egy tanács: addig míg lehet tartsd otthon,had szokjon össze az "új"család,had szokja a kistesót és akkor nem leszz féltékenység,hogy:"én le vagyok passzolva a kistesóm meg otthon lehet anyával!"

2014. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már nagycsoportos akkor fontos,hogy ne hiányozzon sokat, de akkor is elég a délelőtti 4 óra, foglalkozások akkor vannak.
2014. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4éves a kisfiam.Köszönöm a válaszokat.Holnap beszelek a vezetö óvónövel.csak gondoltam elötte utana kérdezek
2014. szept. 10. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!