Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mibol mennyi ruhaja van kb 3...

Mibol mennyi ruhaja van kb 3 eves ovodasodnak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. 80-100 db

Ebben benne van a zokni és a bugyi is.

2014. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kb 10-12 db alsónemű kellet az enyémeknek amikor az ovit kezdték (lányom és fiam is van, jelenleg 6 és 4,5 évesek), zokniból is kb ennyi.

A lánynak 4-5 pár harisnya és 3-4 leggins, benti vékonyabb naci 2-3 db, vastagabb tréningnaci kb ugyanennyi, 2 farmer, 1 bélelt farmer és egy vékonyabb bélelt pamutnaci. A nadrágok-legginsek különböző vastagságban, hogy lehessen variálni.

Kisszoknya rengeteg volt, mert akkoriban nagyon imádta, de egyberuhája is volt vagy 5-6 db.

A fiam utálta a harisnyát, volt neki vagy kettő, de nem hordta sajna. Neki fiús legginseket és vékony tréningnacikat használtam, volt összesen vagy 10 db. Vastagabb tréningnacija 4-5, farmer 3, bélelt szintén kettő, egy vastagabb, egy vékonyabb. Rövidnaci vagy 6-8 db.

Póló és hosszú ujjú póló volt bőven, fajtánként legalább 12-15, de kellett is, mert elég malacok voltak ilyen idősen, napi 3 ment a mosásba átlag.

Pulcsik és kardigánok különböző vastagságban és fazonban 6-7, beleszámolva az ünneplős csinibbeket is.

Pizsama volt asszem itthon kb 3-4 váltás, plusz az oviban egy használatban, egy tartalékban.

ja igen, meg ugye az oviszsákban tartalék bugyi 2-3, zokni 1-2, harisnya v leggins is a hidegebb időkben, kintre való naci, bentre való naci, póló, hosszú ujjú.

kabátjuk: átmeneti vízhatlan, téli meleg kabiból két darab fejenként, anoráknadrág 2 db fejenként. téli sapiból+sálból+síkesztyűből két db fejenként, vékonyabb kesztyűből és nyakbakendőből is 2-3/fő, napvédőkalap, vékonyabb sapi.

nemtom mit hagytam ki, valamit biztos :)

2014. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg, mert örököltünk rokonságból.


Mindenből van annyi, hogy akár hetekig nem kellene mosnom.


50 kisgatya,20 pár zokni, legalább 4 farmer, 20 pamut nadrág, 30 póló, 30 vékony felső stb. Nem tudom felsorolni.


Annyi biztos, hogy a fele elég lenne szerintem. Én is mindig továbbadom a ruhákat baráti körben.

2014. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!