Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek érdemes 2 nap...

Szerintetek érdemes 2 nap helyett 3 napos hétvégét tartani kiscsoportos ovisomnak? Megszakad a szívem, amikor nem akar menni. Még olyan pici, rám van szüksége, a testvérére, a családjára.

Figyelt kérdés
Á, nagyon rossz kedvem van, egyszerűen úgy érzem, eltávolít engem a lányomtól az óvoda. :(

2014. szept. 23. 10:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
amúgy meg jól érzi magát bent, amikor megyek érte, nem szomorú, nem sír. Nem akarom magamhoz kötni, de hirtelen annyi időre egyedül hagytam az oviban (nem volt bölcsis)
2014. szept. 23. 10:20
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Nincs értelme. Kiscsoportosnak már nincs szüksége állandóan az anyukájára. Nem fog téged eltávolítani a lányodtól az óvoda, ezt csak te hiszed. Szüksége van neki a közösségre.
2014. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok, de milyen az a szükséglet, ahol nem érzi jól magát egy gyerek (mondjuk aki egész nap rosszul érzi magát)?
2014. szept. 23. 10:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzunk valamit:te vagy szomorú vagy a gyerkőc, mert nem mindegy, hisz azt írod ő jól érzi magát ott?
2014. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
minden reggel szomorú, és nem akar menni. Ott szerintem nem sír, jól érzi magát, bár azért gondolom, "kénytelen"
2014. szept. 23. 10:50
 6/20 A kérdező kommentje:
na szóval, mi lenne ha 4 napot menne oviba és 3-t nem.?
2014. szept. 23. 10:50
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha vissza mész dolgozni akkor nem fogsz tudni állandóan három napos hétvégéket tartani. Nyílván néha igen. Én is tervezem de nem ez lesz rendszer. Később a suliba sem hozhatod el pénteken őt.
2014. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pici jól érzi magát az oviban, akkor csak magam miatt biztos nem tartanám otthon péntekenként. Reggelenként meg persze, hogy szomorú, nyilván minden gyerkőc szívesebben marad otthon, minthogy bölcsibe-oviba járjon. Amúgy 3 hét után tényleg nem érdemes még követeztetéseket levonni, kb. 2 hónap mire összeszokik a társaság meg az óvónénik is.
2014. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
1-1x lehet ilyett csinálni de rendszert nem szabad belöle csinálni.lányomnak is van ilyen napja hogy nem szeretnék oviba menni de ha beért már szeret ottleni .
2014. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
én még 2 év mire visszamegyek dolgozni és nem magam miatt tartanám itthon, hanem ő magam miatt, hogy velünk is lehessen, és ne utálja az óvodát. Egy nap már nem oszt nem szoroz, nem? én csak az ő lelkének szeretnék jót
2014. szept. 23. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!