Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónők! Ti hogyan fegyelmeztek...

Óvónők! Ti hogyan fegyelmeztek az óvodában? Ha valaki rosszat csinál vagy csak egyszerűen nagy a hangzavar?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Dajka vagyok. Ha nagyon hangosak akkor mondjuk nekik, hogy csendesebben játszanak. Ha meg valaki rosszat csinál, akkor ki van ültetve a morcos manó székre. Van egy szék az óvónénik asztala mellett, rá van ragasztva a szék ülőkéjére a szomorú fejecske.
2014. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

én óvónő vagyok


nálunk is a játékból átterelés más tevékenységbe,vagy leültetés vált be.esetleg a gondolkodós szék.ha hangosak,különböző csendjátékok,közös éneklés,elkezdek furulyázni,vagy valami nagy együtt kiabálással hangkieresztés,vagy tornaterem segit

2014. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

A mi ovinkban zsarolják a gyerekeket :(

Ha nem fogadnak szót akkor elveszik a jelét, átviszik másik csoportba stb...

Kisfiam folyamatosan mondja, hogy:

- sok a buta kisgyerek

- szófogadatlan kisgyerek...


Előbb-utóbb el is hiszik majd magukról, amiket folyamatosan hallanak! :(

Sok a szorongó, visszahúzódó kisgyerek a csoportban :(

Nekem akkor telt be a pohár amikor megütötték a gyerekemet :(


Szörnyű. hogy vannak még ilyen "pedagógusok" :(

2014. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Játékidőben a csoportszobában ha 1-2 gyerek pörög nagyon, őket leültetem kirakózni, vagy rajzolni. Ha nagyon nagy a zsongás és nem értenek a szép szóból, bemegyünk a tornaterembe és jól kifárasztom őket. :)

Az udvaron ha csúnya dolog történik, leültetem az óvónénik padjára, gondolkodóba.

2014. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amikor oviba jártam, egyszer egy gyerek leejtette az ovónő kedvenc vázáját. Megkérdezte tőlem, hogy összetört-e, én pedig gonoszságból rávágtam, hogy igen. Mikor kiderült az igazság leültettek egy kis padra, persze játék időben. Nem is hazudtam többet, de ez gyerek függő.
2014. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Ha nagyon hangosak akkor mondjuk nekik, hogy csendesebben játszanak." Wow. Komolyan? :D Erre biztos senki nem gondolt... :D
2017. nov. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!