Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem lesz így nagyon kimerült...

Nem lesz így nagyon kimerült a kislányom?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdte a kiscsoportot. Egytől háromig van csendespihenő, és mivel nála elő szokott fordulni baleset alvás közben, a dadus azt találta ki, hogy kettőkor, vagyis félidőben felkelti és kiviszi pisilni. Állítólag utána visszaalszik. Szerintetek hosszútávon nem fog így nagyon kimerülni? Másnál is csinálták így? Egyenlőre még nem látom rajta a kimerültség jeleit, de tény, hogy nem kell sokat ringatni esténként.

2014. okt. 9. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz probléma, ha vissza tud aludni. Legfeljebb lefekteted este egy fél órával korábban, ha fáradt. Ha bepisilne, arra is felkelne és az nagyobb macera, utána már nem biztos, hogy visszaaludna.
2014. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki,hogy így állnak hozzá,mert sok helyen hagyják ha bepisil,csak a szülőnek óbégatnak meg fenyegetik,hogy kirakják a gyereket.
2014. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a 2.véleményét osztanám. Az, hogy egy órával hamarabb kel, csak abban mutatkozik meg, hogy este hamarabb fekszik egy bő félórával. Ettől nem lesz kimerült, és tényleg inkább ez legyen a megoldás, minthogy minden alkalommal azzal várjanak, hogy kiteszik.
2014. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na meg persze az első válaszoló véleményét! :)
2014. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sorstárs vagyok, nálunk ugyan ez volt. Semmi gond nem volt, kivitték, és visszaaludt sőt sokszor lényegében fel sem ébredt igazán, ölben vitték ki. És én is összetettem a két kezem, hogy így állnak hozzá.
2014. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!