Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szülők! Oviban amikor bizonyos...

Szülők! Oviban amikor bizonyos alkalmakra adtok ajándékot az óvónőknek, dajkáknak (karácsony, ballagás stb. ), olyankor adtok-e a gyógypedagógusnak, logopédusnak, esetleg ha jár ki akkor gyógytornásznak, konduktornak is?

Figyelt kérdés
Vagy csak az óvónőknek, dajkáknak? Mivel a többiek úgysem napi szinten vannak a gyerekekkel, hanem heti 1-2 alkalommal.
2014. okt. 22. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ballagásra ha kisfiam ballag, akkor egyértelmű, hogy kapnak valamit, de csak a 2 óvónéni, és a dajka. Meg nőnapra szoktam nekik virágot venni.(de csak azért mert ugye fiam van)
2014. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Logopédusnak csak nőnapra és év végén. (bon-bon,virág)


2 óvónő, egy dajka: névnap, nőnap, pedagógusnap, egy-egy szál virág és apró ajándék.

2014. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Mi nem szoktunk vinni senkinek. Én nem vagyok híve az ajándékozásnak.
2014. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerintem nincsenek ilyen "egyéb" szolgáltatások. Tavaly Karácsonyra adtunk a 2 óvó néninek és a dajkának, kis táskában tusfürdő és csoki volt. Hát a dajka olyan fapofa volt és azóta is, nem túl szimpi, úgyhogy nem is tudom érdemes-e neki bármit is venni. Idősebb, talán már nyugdíjas is lehet. Tavaly télen a kisfiamra valaki fordítva adta rá a kantáros overálját, azóta haragszom rá, szerintem a dajka volt, állítólag a dajkák öltöztetik őket nálunk, na mindegy.

Ha látsz rajtuk elhivatottságot, érdeklődést a munkájuk és a gyerekedet iránt, szerintem valami apróságot vehetsz nekik is. :)

2014. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!