Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy lehet az, hogy egyes...

Hogy lehet az, hogy egyes ovikban ülve pisiltetik a fiúkat?

Figyelt kérdés

Nekik inkább állva lenne jobb.

(Nem pedig ülve.)


2015. jan. 5. 18:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a probléma? Legalább nem fröcsköl vele össze vissza. Miért jobb álva?
2015. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja azt, hogy állva lenne jobb, te?
2015. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Az egyik oviban a szülő találta ki, hogy azért beteg a kislánya, mert a fiúk lepisilik az ülőkét.(koedukált a mosdó) Mivel alapítványi ovi,és nagy támogatók a szülők, ezért mindent megtesznek, hogy megfeleljenek. Konkrétan waldorfos.


A másik oviban vezetőségváltás lett, pontosabban egy nagy intézménybe beolvasztottak több óvodát és iskolát, de a pénz egyre kevesebb. Nem tudnak teljes állásban takarítónőt alkalmazni. A dajkákkal takarítanak, de mivel ők nem hajlandóak (nincs a munkakörükben), ezért minden gyermek ülve pisil.

2015. jan. 5. 18:27
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jol teszik (mellesleg epp most olvashato az egyik hirportalon egy cikk a nyilvanos mosdokrol, amely szerint a nyilvanos wck ulokei gyakorlatilag a legkevesbe szennyezettek egy ilyen helyiségben.

amugy meg ha csak nem takaritod le naponta fertotlenitovel a wct otthon, akkor sztem kb tisztabb az ovi mosdoja mint a tietek.

2015. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Azért fiú a fiú, hogy állva pisiljen.

Ha megszokja, az olyan lányos egy fiútól.

2015. jan. 5. 18:29
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jol teszik (mellesleg epp most olvashato az egyik hirportalon egy cikk a nyilvanos mosdokrol, amely szerint a nyilvanos wck ulokei gyakorlatilag a legkevesbe szennyezettek egy ilyen helyiségben.

amugy meg ha csak nem takaritod le naponta fertotlenitovel a wct otthon, akkor sztem kb tisztabb az ovi mosdoja mint a tietek.

2015. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
akkor a ferjem 33 eves csaladapakent kislanyos, de legalabb a wcm nem buzlik mint egy vasuti klozett.
2015. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Én is szoktam ügyelni rá, hogy fertőtlenítve legyen. Az oviban nem tudnak úgy odafigyelni a tisztaságra.
2015. jan. 5. 18:31
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

micsoda kekec nő lehetsz...

Kislányos ülve pisilni? Hát akkor mondd neki, hogy néha verjen meg valakit, mert az meg olyan nagyfiús.

egyébként hidd el, az ő mosdójuk tisztább, mnt az otthoniak.

2015. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
Most írtad h ott nem tudnak úgy odafigyelni. Nade a fiad ha kakil csak leül és jobb ha nem agyon pisilt ülőkére ül le nem? Mondjuk nem tudom mit szólnál ha lányod lenne és oda kéne leülnie amit 20 kisfiú lepisilt?? Egy fiú nem attól lesz fiú h állva vagy ülve pisil.
2015. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!