Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyibe kerül az óvodátokban...

Mennyibe kerül az óvodátokban egy napra az étkezés? Nálunk 80 ft-tal emelték.

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk 471 ft egy napra. Tavaly is ennyi volt, de észrevettem hogy sokkal silányabb tipusu kaját kapnak. Eddig

sokszor kaptak halat, csirkét, stb.. most meg néztem az eheti menüt, 3-szor kapnak fözeléket (husi nélkül), egyszer turos tésztát,és pénteken megint valami tésztafélét kapnak... Az a baj hogy nekem a kicsi nem eszi meg az ilyesmit, nagyon válogatos. Mikor megyek érte, már nagyon éhes, mert csak pár falatot eszik az oviban.Megvárom még a jövöhetet, hátha ez az elsö alakult ilyen silányan, aztán ha nincs változás, szerintem beszélni fogok az ovi konyhásnénijével, mert ez igy elég szar hogy kifizetem az ebéd teljes árát, és a gyerek mégis éhes az oviban...

2015. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
450Ft
2015. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a kezek😊



Nálunk 525 Ft.

2015. jan. 7. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

400 Ft körül van, most nem tudom pontosan, egy egész hónap ha nem hiányzik a gyerek 8400 Ft. Nálunk nagyon jü a kaja, az uzsi szokott néha gyér lenni, de az ebéddel nincs gond. Hozzánk szállítják a kaját, de nagyon jól főznek és jó minőségű, egézséges is. Betartják amit a kormánrendeletben hoztak a közétkeztetésre vonatkozóan.

Nem lehet

- ételport, leveskockát és sót tartalmazó ételízesítőt használni

- a hús zsírtartalma harminc százalék felett

- szénsavas, cukrozott üdítőt, szörpöt és ötven százalék alatti gyümölcstartalmú gyümölcslevet adni a gyerekeknek

- édességet, például mákos tészta főételként felszolgálni

- tizenkét százalékosnál magasabb zsírtartalmú tejfölt használni

- 6,6 gramm felett naponta a felhasznált sómennyiség

Rostási Konyha főz a gyerekeknek nálunk és ezeket be is tartják. Én nem panaszkodok.

[link]

2015. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Katicka29 ***** válasza:
100%
Nálunk 9000 Ft körül van a havi étkezés. Változatos a menü. 1-es válaszoló, a konyhásnéni nem tud mit tenni a menüvel, azt főz, amit előírnak neki.
2015. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

380/nap

Egész jó szokott lenni az étel, össze állítás szerint is elég változatos, azt meg tapasztalatból tudom hogy ízre finom mert abból az iskolából viszik ahova én is jártam és a konyhásnénik ugyan azok. Meg ismerősöm az oviba dolgozik, hord haza ételt és manapság is ettem belőle, finom.

Szerencsére a fiam is szereti, amilyen válogatós itthon, ott mindent megeszik.

Az uzsonna is jó szokott lenni. Pékáruból pedig rendszeresen teljeskiörlésüt vagy rozsost kapnak.

2015. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
490
2015. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed miatt megnéztem a kiírást.

Jan. 1-től 443 Ft/nap.

2015. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem föznek helyben az ovitokban akkor hiába mész konyhásnénihez ,azt ad gyereknek amit hoznak neki ,márpedig az ovikban nem helyben főznek legtöbbször hanem egy közétkeztető cég .
2015. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
lányom is éhes az ovi után pedig eszik rendesen ,nem finyás .
2015. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!