Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodába csak szülinapra...

Óvodába csak szülinapra szokás sütit bevinni vagy névnapra is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Valaki névnapra is szokott.

Mi ebből soha nem csináltunk nagy felhajtást.

2015. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi csak névnapra szoktunk, mert a szülinap a téli szünetben van.
2015. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van aki szokott névnapra is, de szerintem nem fontos.
2015. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi csak szülinapra viszünk tortát .
2015. jan. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt ovija valogatja, meg persze a sajat szokasok. Ahol a csaladban sem unneplik igazan a nevnapot, ott nem hiszem, hogy az oviba kellene bevinni. Mas kerdes, ha mar a gyerek igenyli, mert mindenki visz be, de ezt igazabol csak nagycsoportostol tudom elkepzelni, a kisebbek gyakran meg nem kapcsoljak ennyire. Azt gondold meg, hogy neked van-e erre igenyed, a gyereknek van-e ra igenye, es hogy mit birsz anyagilag, hosszutavon, mert ne csak a mostaniban, hanem az osszes tobbi szuli-nevnapban is gpndolkozz, tesokeban is (ha vannak, lesznek).

Raadasul elvileg csak vasaroltat szabad bevinni, bizonyitott eredettel, pontos osszetevolistaval (illetve ha hazi, akkor meg kell, hogy feleljen HACCP eloirasoknak, es minositett kell legyen). Ami egyebkent higieniai okokbol meg ertheto is (most ne feltetlen a sajat foztodre gondolj, nagyon sokfele ember gyereke jar oviba), plusz a csoportban levo allergias gyerekek miatt is lenyeges (az en unokahugom pl. hozza sem erhet semmi tejtertermekhez, mert attol is rosszul lesz. Ha megenne veletlenul ilyesmit, meghalhatna.)

2015. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én névnapra is szoktam, de van, aki szülinapra sem. Kinek ahogy tetszik.
2015. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!