Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Székesfehérvári anyukák?

Székesfehérvári anyukák?

Figyelt kérdés

Kisfiam BTM kategóriát kapott, mert beszédhibás, diszfáziás.

Óvodát szeretnék váltani, mert ahova most járunk szegény fiamat értelmi fogyatékosnak nézi, a kiírt fejlesztéseket nem kapja meg, mondván ebben az óvodában nincs fejlesztő pedagógus, sem semmilyen más szakvizsgával rendelkező óvodapedagógus.

Ugyanakkor 27-en vannak egy csoportban és egy kisebb létszámú csoport jobb lenne neki.

Tud valaki óvodát ajánlani?


2015. jan. 26. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Habár én évek óta nem vagyok Fehérvári, de anno a Beszédjavító Intézet melletti oviban (Árpád utcai) volt kislétszámú logopédiai csoport, ahol a beszédjavító logopédusai (is) tanítottak. Ott nem lehet megkérdezni?
2015. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szóba jött, de csak SNI kategóriájú gyerekek mehetnek, ahhoz pedig megyei v. országos szakértői bizottság kell. Az én fiam papírjain meg csak ülnek, várni akarnak, hogy javul a beszéde, mert szerintük nem sni kategóriás a fiam.
2015. jan. 27. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy pár magánóra egy helyi lopéduccal.
2015. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 H.Orsolya ***** válasza:
Ha sima csoportba, de akkor is tudom ajánlani az Árpád úti óvodát, mert az én fiamnak megkésett beszédfejlődése van, kiscsoportos. Mivel a nagycsoportosokat készítik fel az iskolára, ezért nem tudnak vele minden héten többször foglalkozni, de ha az idejük engedik, akkor megpróbálnak vele legalább hetente foglalkozni. Az óvónő jelezte a logopédusnak, és átvitték megnézni.
2015. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!