Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Egy kisfiúnak a fűzöld vagy a...

Egy kisfiúnak a fűzöld vagy a baba-kék színű harisnyanadrág jobb bentre az óvodába?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Tök midnegy, miért kérdezed? Gondolom nem egy harisnyája van, egyik nap adj rá kéket, másik nap zöldet. AMúgy nekem a kék jobban tetszik.
2015. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

???

Szerintem sem a gyereket, sem az óvónőket nem érdekli a harisnya színe...

2015. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert feketénk nincs itthon, csak ilyen színesek.
2015. jan. 26. 15:29
 4/17 A kérdező kommentje:
A fiúktól sötétkéket kértek, de ezért én nem fogok a boltba rohanni hogy vegyek.
2015. jan. 26. 15:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk meg egybeoverált kértek és szerintem kb 3-4 gyereknek van összesen az enyémet beleértve. Szóval ha ezért nem akarsz venni biztos nem gond. Lehet úgy gondolták, hogy ne annyira nagyon uniszex legyen, mert nehogy összekeverjék pl egy drapp, sárga lehet fiús is meg lányos is. Nem hinném, hogy gond lenne a babakékkel végülis kék....
2015. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért kell minden kisfiúnak kék?
2015. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Az eszem megáll, hogy már azt is megszabják az oviban, hogy milyen színű legyen a harisnyája a gyereknek... Milyen alapon, milyen jogon??
2015. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert ilyen a heppje az óvónőnek. De szerintem azért, hogy a fiúk ne hordjanak lányos színeket. Pl. pirosat, lilát, mert van olyan szülő aki ráadja fiú gyermekükre.
2015. jan. 26. 16:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó, ne hordjanak lányos színeket, de nem tök midnegy, hogy világos vagy sötétkék, zöld vagy barna, fekete, krémszínű HARISNYA van rajta, ami úgyid a nadrág alatt van. Akár fehéret is feévehtne, abban sincs semmi. Én biztos kivágnám a cirkuszt az ilyenen, olyan színű harisnyát adok a gyerekemre, amilyet akarok, ha akarom hupililát, vagy rózsaszín szivecskéset, semmi köze hozzá. Az eszem megáll.
2015. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kintre overált vesznek fel, de bent harisnyában vannak.
2015. jan. 26. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!