Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Baj van vele? Hogy orvosoljam?

Baj van vele? Hogy orvosoljam?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kezeljem! Az idén nyáron kisfiam (6 éves) volt nyaralni húgoméknál és neki van egy nevelt fia és húgom együtt fürdette őket(mit sem gondolt hogy megtörténhet ilyen) és utána kiderült hogy a húgom nevelt fia mondta a kisfiamnak hogy húzgáld jobban érzed majd magad címszóval tanította a gyerekem. Azóta ha elmegyünk valakinél és együtt játszik a gyerekkel felmerül nála ez a téma fogdosódik mesél történeteket amiket kitalál a szexről ma az oviban szólt az óvónéni hogy Gond van a gyerekkel mert az egyik kislánynak megfogta a fenekét meg puszit adott stb......

2015. jan. 30. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg még kitudja mit csinált vele nem tudom. :(((
2015. jan. 30. 11:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keresd fel a nevelési tanàcsadót, korai fejlesztőt, nem tudom nálatok mi a neve. Ott van ingyen pszichológus, aki tud neked tanácsot adni hogy kezeld a helyzetet.

Mèg ma jelentkezz be, mert hosszú a várólista!

2015. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéltetek erről a gyerekkel? Elmondtátok neki, mi az, hogy szemérem? Megbeszéltétek vele a húdogéknál történteket? Szerintem ez nem olyan nagy ügy, meg kellene vele beszélni, mit szabad és mit nem és miért. Beleértve a fogdosást meg a puszilgatást.
2015. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!