Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire lehet fiú gyermek...

Mennyire lehet fiú gyermek farsangra Eliza a Disney rajzfilmből, ha nagyon szeretné?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Most biztos le leszek hurrogva, mert nem elég modern a felfogásom, de szerintem elképesztően ciki. Körbe lenne röhögve. Általános iskola felső tagozatában már lehet poén az ilyesmi, de az ovisoknak még nincs ehhez humoruk.

Lehet, hogy egy kisebbséget képviselek az álláspontommal, de szerintem egy fiú legyen fiú, egy lány pedig lány, és ha ez nem jön magától, akkor a szülő dolga ezt tanítani. És nem, nem azt, hogy egy fiú nem babázhat egy lány meg nem autózhat, nem ezt írom, de azért legyen már egy határ...

2015. febr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tavaly az ovinkban egy kisfiú Babóca volt, az ismert lány rajzfilmfigura, nagyon tetszett mindenkinek, annyira édes volt.
2015. febr. 6. 08:37
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Felkészíteném rá, hogy esetleg érhetik atrocitások és ha ezzel együtt is ezt választja, támogatom.
2015. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az első hozzászólóval. Ne öltözzön lánynak. Főleg ne hercegnőnek (gondolom a Jégvarázsból öltözne Elzának). Rém ciki lenne. Főleg úgy, ha egy kislány is annak öltözik. Pedig ez most elég menő jelmez, konkrétan az én lányom is az lesz a farsangon. A szülőt abszolút hülyének nézném, ha egy fiút is meglátnék Elzának öltözve!
2015. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én sem értek vele egyet, de mondjuk a farsang kicsit szabadabb ebből a szempontból.
2015. febr. 6. 08:59
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Korosztályból kétlem, hogy érné atrocitás. Egyszerűen túl fiatalok az előítéletekhez.

Hogy a többi szülő mennyi intelligens/előítéletes, az már más kérdés. Inkább rajtuk bukhat el a dolog, sajnos nem ritka, hogy egy felnőtt kezdi el kipécézni az ovis korú gyereket neki nem tetsző viselkedés miatt.

2015. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ők még teljesen elfogadóak.
2015. febr. 6. 09:18
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon durva lenne. Egyébként mit szól ehhez a gyerek apja? Az én férjem ezt biztos, hogy nem engedné meg, pedig 15 év alatt még soha semmit nem tiltott meg nekem, nem az a típus. Persze nem is volt ilyen hülye ötletem.
2015. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mivel lehetne más jelmez felé terelni?
2015. febr. 6. 10:37
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
miért nem lesz Olaf?
2015. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!