Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem könnyen...

Ajánlanátok nekem könnyen kezelhetö sport babakocsit tömegközlekedéshez? Hauck Disney jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Van Egy kocsim, 'noname', bababoltban vásárolt kocsi. AZ egyetlen elönye, h könnyü, gyerekestül is elbírom. Viszont a tolókarja nem egyben van, egykézzel lehetetlen tolni, még két kézzel is sokszor nehéz, jobbra húz, Ellen kell tartani. AZ elsö kerekei pocsékak, dupla, bolygosítható kerekes. Viszont folyton keresztbe áll, olyan, mintha ki akarna törni. Ilyenkor megmozdítani is lehetetlen, lábbal kell egyenesbe rúgdosni. Padkánánál ugye meg kell emelni, h a két elsö kereket fel tudjam tenni elöszor, viszont ez nehéz müvelet, a két részböl alló tolókar miatt.

Boltokban nagyon nehezen navigálható, meet inkább csúszik, mint gurul a padlón.

Tudnátok valami jobb kocsit javasolni, amivel nem ennyire szenvedös a közlekedés? Fontos, h könnyü legyen, mert Pesten használom, aluljáróknál, magas buszokon fel/le kell cipelnem.


Még Ami jó a mostani kocsin, h állítható a háttámlája. De ez talán nem is annyira fontos, mert nem egyszer ebredt fel, amikor hatradöntöttem, és nem aludt mar vissza.

20 hónapos, kb 13-14 kg között van a fiam.

Köszönöm elöre is, ha segítetek!


2014. okt. 11. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck Turbó van , nagyon szeretem. Mi csak közlekedésre használjuk, sétához másik kocsink van. Ami jó benne, hogy a gyerek elég normálisan ül benne nem csúszik szét mint a többi kocsiban és megy tönkre a gerince, magas a tolókar így apukájának is kényelmes tolni, könnyen irányítható, teljesen vízszintesre dönthető. Ami baj vel: a fékje elég nehézkesen működik egy idő után, 15kg ig van és te azt írtad, hogy ennél több a gyermeked, nekem a másik kocsihoz képest kicsinek találom az alján található pakoló részt.
2014. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megnézem ezt a fajtát is! El is felejtettem írni, elöny a magas tolókar is, mert mi is magasak vagyunk, görnyedni kell a kocsi felett.

Foam 13-14 kg között van, de szerintem Minden könnyü sportkocsi 15kg- g van irva, de nem hiszem, h leszakadna alatta majd. 😊

2014. okt. 11. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szakad le az biztos, én ezt nem is néztem, hogy 15 kg ig van mindegyik. Mondom én nagyon szeretem, de persze mindenkinek más az igénye. Nekem szerencsém volt mert kölcsön kaptam 5db esernyőkocsit, és ez volt a legkényelmesebb és beleszerettem, vesztemre vissza kellett adni elég hamar, de addig bújtam a netet míg találtam 10e egyet és megvettem, imádom azóta is. (hozzá teszem mi főleg bkv-s utazásokhoz használjuk kb heti 2-5 alkalommal)
2014. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!