Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodás ortopédiai szűrővizs...

Az óvodás ortopédiai szűrővizsgálat mennyire szakszerű, hiteles a tapasztalataitok szerint?

Figyelt kérdés
A 3 éves kisfiaméknál volt ilyen, de kb a gyerekek 85 %-nál találtak valamit, aztán aláírattak egy papírt, hogy majd csinálnak nekik 4500 Ft-ért gyógycipőt, majd lesz termékbemutató és ott ki lehet választani. Nekem kicsit sántít a dolog és érdekelne, hogy ez valóban lehetséges, hogy ennyi gyereknek baja legyen, tuti nem csak cipőt akarnak eladni. Az én fiamnak nem volt eddig baja, akkor most vigyem el egy "rendes" dokihoz is? Nálatok volt ilyen és szakszerű volt a vizsgálat?

2015. febr. 19. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem hallottam.
2015. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ilyenről. Nálunk az oviba nem volt, most középső csoportos a fiam.
2015. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt.

Eleve azért is pénzt kértek,hogy a szuper ketyeréjükkel megvizsgálják a gyerekeket. Aztán a nagy részüknél kihozták, hogy csak az ő általuk forgalmazott cipő hozza helyre a lábukat, mert bizony majd minddel probléma volt.

Az én lányomról is kitalálták, de bukta,mert a nagyi az ortopédián dolgozik. Úgy járunk oda,mintha haza mennénk, és kutya baja a lábának :)


A helyedben kérnék egy beutalót. Ott majd megnézik érdek nélkül...

2015. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is arra jutottam, hogy ha majd megkapjuk a papírt, hogy mit is állapítottak meg, akkor elmegyünk dokihoz, ahol látom, hogy vizsgálja meg, mert utóbb kiderült, óvonéni mondta, hogy igazán nem is tudták megvizsgálni a gyereket, ő fogta a kezében
2015. febr. 20. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!