Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyibe kerül a XI. kerületbe...

Mennyibe kerül a XI. kerületben a Ficánkoló delfinek alapítványi óvodába a havidíj?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
az elmúlt hetekben elég sok ovival beszéltem, a szórás 40e-től kb. 100-ig volt. Persze vannak ettől jóval drágábbak is. Ezt az ovit is néztem, de végül nem mellettük döntöttünk. Miért nem hívod fel őket? Nem kell elmenni hozzájuk, minden kötelezettség nélkül elmondják az árat.
2015. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a 11.ben keresek ovit, első válaszolótól megkérdezhetem mire esett a választása?
2015. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sajnos ebben nem tudok segíteni, végül csepeli mellett döntöttünk, az győzött meg igazán. De mi Dimenziósok vagyunk, úgyhogy azok közül néztünk csak.

Jókat még erről hallottam: [link]

1. voltam.

2015. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ez az ovi amit választottál jó döntés volt!Azeon gondolkozom hogy tanuljon e már most nyelvet vagy ne?Tanulhat még eleget,tudom,de most talán játszva megtanulja.?
2015. febr. 23. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi két angolos oviban is voltunk, megnéztünk 1-1 délelőttöt, hogy hol hogyan zajlik. Nekünk nagyon tetszett, a gyerekek ügyesek voltak, az angolt pedig hihetetlenül szívják magukba. Mindkét helyen játékokon keresztül tanulnak, nincs a klasszikus iskolai nyelvtanulás. Tudom, hogy vannak a módszernek ellenzői is, de mi ilyen helyet választunk, bennünket meggyőzött.
2015. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!