Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tavaszi kabátot, cipőt adsz...

Tavaszi kabátot, cipőt adsz már a gyerekre? Vagy még korai? Reggel még hideg van

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kocsival hordom,de még télit kap mindenből. Illetve a csizmát már lecseréltem.
2015. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sportcipő még korai?
2015. márc. 9. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kocsival hordom, ma reggel már tavaszi cipőt adtam rá (még azért magasabb szárú kicsit) és a vastag téli kabátot is lecseréltem a bélelt bőrkabátjára. Reggel adok még alá egy vastag pulcsit, de 10 körül, mikor lemennek játszani, sétálni már nagyon jó idő van, belesülne a téli cuccba.
2015. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Téli kabát még megy, de már cipőt adok rá.
2015. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kocsival megyünk mi is. Már sportcipőt kap. Vékonyan bélelt nadrágot vesz fel, ha kimennek az udvarra. A kabát valahol átmeneti a téli és a vékony tavaszi között. A sapka sem a kifejezett téli, de nem is vékony pamut sapi.

Reggel még fagyott, kettő körül kinn voltam a kisebbik gyerekkel, 21 fokot mutatott a hőmérő.

Reggel még elment pólóban, hosszú ujjú vékony pulcsiban, kapucnis felsőben, kabát és melegítőnadrág, vitték a bélelt nadrágot cserére. Haza már kabát és sapka nélkül hoztam, annyira meleg volt.

2015. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A cipője és a kabátja is átmeneti.

A cipő bőr, magas szárú, de már nem bélelt.

A kabát meg vékonyan bélelt. A téli kabátja nagyon vastag, abban már melege lenne. Mondjuk reggel kocsival megyünk, az udvarra meg olyan 10 körül mennek csak.

2015. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sport cipöt,tavaszi kabát ami már nem annyire vastag ès sinadrág mert reggel mèg hideg van ès gyalog megy apukájával az oviba .
2015. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 0 fok körül van reggel, akkor még overált is adok rá (a harisnyát nem viseli el). Van az oviban vékonyabb kabátja, abban mennek ki az udvarra. Hazafelé meg viszem a vékonyabb kabátját és azt adom rá. A csizmát viszont már lecseréltük cipőre. Tömegközlekedéssel járunk.
2015. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!