Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos a babám,4...

5 és fél hónapos a babám,4 hónapos kora óta csak tápszeres. Mit csináljak, hogy hajlandó legyen a tápszeren kívül mást is enni? Bármit próbáltam kóstoltatni, mindentől oklondozik, a hideg rázza és kiköpi. Vagy korai még a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor várjál még vele..probálgast hetente egyszer elöbb utobb rájön hogy kell kanállal enni. az én fiam 6 hónaposan fogadta el kanállal a kaját elötte én is addig probálgattam hetente egyszer és egyszer csak ette szépen!

:)

2010. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kislányom tápszeres volt a kezdetektől. 4 hónaposan kezdtem hozzátáplálni, de csk majdnem 7 hónapos korára evett rendesen. Addig örültem, ha nagyritkán a 40-60 ml-t megette, egyébként, csak a pár kanál volt a mennyiség. Aztán egy csapásra eljött 0 180-200 ml. Egyik napról a másikra. Akkor voltam bajban, mert én főztem neki és nem volt elég, amit készítettem. Azóta van itthon bolti kaja is, végszükség esetére.

Szerintem ne aggódj, csak rendszeresen kóstoltasd, csak ne erőltesd. Rájön hamarosan, hogy nem is rossz dolog az új étel.

2010. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Az a baj, hogy nemcsak kanállal nem eszik, hanem üvegből se. A lányaim annak idején kezdetben nem akartak kanállal enni, de a főzelékeket megettek üvegből. O sehogy! :( Akkor próbálkozunk.
2010. nov. 9. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!