Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Volt problémátok óvónővel?...

Volt problémátok óvónővel? Váltottatok ovit?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Váltottunk, költözés miatt.
2015. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt, de nem miatta váltottunk. 1 évet járt oda, vegyes csoport volt. 1 év alatt egyszer sem mentek ovin kívül, a kicsikre volt fogva... se játszótér, se park, semmi. nem voltak foglalkozások, közös rajz, semmi, csak szabad foglalkozás, mert a nagycsoportosokat kellett iskolára felkészíteni. 1 év alatt 1 rajzot nem hozott haza a gyerekem... mindig kimentek az udvarra, az úgy egyszerűbb volt, ebédre mentek be, a reggeli is kint volt, alvás után meg megint ki. ezzel az volt a baj, hogy szakadó esőben, térdig érő sárban, 40 fokos tűző napon is kint voltak. télen is 9-12-ig kint, a minusz 10-15 fokban. nekem ez már sok volt, de igazán akkor láttam ezeket át, mikor elköltöztünk és másik oviba kezdett. itt tiszta csoportok voltak, mivel őszi a gyerek, megint kiscsoportos lett. már októberben mentek a vadasparkba, tavasszal az állatkertbe... rengeteg közös feladat van, rajzolnak, kreatívkodnak. szakadó esőben is bent csoportosan csinálnak dolgokat pl. növényeket ültetnek, ünnepekre tojást festenek, mikulásokat ragasztanak :)

tényleg foglalkoznak velük :)

2015. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálunk az a baj hogy a kisfiam, Glutén és Laktóz érzékeny.

Minden nap este megfőzöm neki a másnapi ebédet és reggel bevisszük.

A gyerek sokszor panaszkodik hogy nem ebédel a többiekkel , hanem amikor már kimentek az udvarra vagy játszanak akkor külön kiültetik enni.

Ezt többször jeleztem. A gyerek nagyon kirekesztve érzi magát.

2015. márc. 19. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én először rákérdeznék az igazgatónál, ha nincs változás, vinném másikba
2015. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyes csoportba járnak a gyerekeim, a kisebb allergiás. Soha nem volt gond sem a foglalkozással, mindig hoznak rajzot, mindig van reggeli után egy óra, nagyoknak sulifelkészítés, a kisebbeknek, mese, mondóka, rajzolás, vagy ha alkalomra készülnek akkor arra gyakorolnak. Itt szuperül összehangolják a kicsiket a nagyokkal. Foglalkozás után udvaron vannak ebédig. Az allergiás gyerekem együtt eszik a többivel. Külön saját kaját kap, de ugyanahhoz az asztalhoz teritenek neki ahol a többi csoport társa ül, csak mást eszik. Jelezd ezt a problémát a vezetőnél, mert ez nagyon nem jó így, ha nincs változás én elhoznám, mert tényleg kirekesztik.
2015. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondta az óvónő, hogy miért csinálják ezt? Mármint kérdezz rá mi az oka, hátha úgy könnyebb meggyőzni, hogy ez a külön ebédeltetés teljesen felesleges
2015. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Irod,hogy többször jelezted.Ennek ellenére nem eszik együtt a többi gyerekkel? És mivel magyarázzák,miért etetik öt külön?
2015. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Többször jeleztem az óvónőknek, erre a reakció az volt, hogy nem tud ennyi gyerekem mellett mindenkinek a hasfájását teljesíteni.

Ma már másik oviban kezdtünk.

2015. márc. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!