Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3 eves kisfiam nagyon muzikali...

3 eves kisfiam nagyon muzikalis, fejlesszük? Hogyan?

Figyelt kérdés
A csaladi napköziben sokszor felhívták rá a figyelmünket, hogy a gyerek nagyon fogékony a zenére. Én ebből annyit érzek, hogy imadja a zenét, amint meghallja, táncol, minden hangszerért odavan. Nagyon érdeklik a koncertek, a népzene. Egyébként én népzenei énekesként dolgozom, de sose jártam zeneiskolaba. Ezért fogalmam sincs hova küldjem, hol kepezzem a gyereket. Az óvónő szerint nagyon érdemes lenne ezzel foglalkozni, mert a többi gyerekhez képest is sokkal fogékonyabb a zenére. Barmi ötlet van, szívesen veszem!

2015. ápr. 9. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ismerősék ano Korda Gyurihoz járatták a lányukat együttese is van, be is futott, azóta is ismert a neve országosan. gondolom a "név" ehhez is kellett..
2015. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát léteznek zeneovik. Itt a gyerekek megkapják az alapot a zenéhez. Ezután szolfézst kell még tanulnia meg az adott hangszert.

Mindenképpen ajánlom, hogy tanuljon zenét.Én tizenévesen kezdtem zenét tanulni, és a többieknek sokkal egyszerűbb dolguk volt mint nekem,mert már volt alapjuk. Ha a népzene érdekli szerintem tanulhatna népi hegedűt. De ajánlani tudom a zongorát is, vagy mind kettőt.(orgona a személyes kedvencem)

2015. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írod hol laktok, de biztos van a közelben valami kultúrintézmény... el kell sétálni a zeneiskolába és megnézni a hirdetőtáblát, van-e zeneovi, gyerekhangszer-foglakozások vagy bármi hasonló (nálunk van, nagyon jók!). A Művházban is nézz körül, lehet, hogy tudnátok járni népitáncra, vagy táncházba, ott aztán lehet ismerkedni a hangszerekkel is, a zenészekkel is.
2015. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk a 15. Kerben.
2015. ápr. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!