Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Budapest III. kerületi és az...

Budapest III. kerületi és az Ürömi óvodákról mik a tapasztalatok. Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most költözünk Ürömre a Péterhegyi lakóparkba,4éves kisfiamnak keresünk a közelben óvodát szeptembertől ott kezdené a középső csoportot.Szóba került az Almáskert óvoda,az Ürömi úti óvoda és az Ürömön található óvoda.Melyik lenne jó választás?Esetleg más ötlet?

#Budapest III.kerület
2015. ápr. 10. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

ürömi úti az a csillaghegyi hévmegállóban lévő, ugye?

nekem egyikbe se jár a gyerekem, de mi oda tartozunk, mellette lakunk, az utca végén, békás felé :)

hát én azt mondtam, hogy ha csak oda veszik fel akkor nem viszem oviba :D

nekem nagyon nem szimpatikus hogy 2 oldalról kocsma veszi körbe, a peron kocsmával konkrétan egy udvara van... megállni képtelenség, szóval autóval nem tudod vinni vagy megállsz valamelyik kis utcában és még sétáltok 5 percet... de nyilván ha ürömön laktok akkor muszáj autóval... a másik ami nem tetszik, bár 2 éve voltam ott, de akkor még gyakorlatilag semmi nem változott azóta mióta én voltam 3 éves :D

nem tudom milyen óvónők vannak, de régebben nagyon jók voltak és átmentek Nagy Kati meg Mike Kati magán ovijába (Ráby és Cetz utca), ez is elgondolkoztató...



fent, az új nagy játszótérnél, a temető mellett van egy ovi, nem? oda járunk, mármint a játszótérre és ott egy anyuka dicsérte azt az ovit, de nem tudom sajnos a nevét

2015. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!