Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Flór Ferenc kórház szülészet...

Flór Ferenc kórház szülészet tapasztalatok. Melyik orvost ajánlanátok? Az se baj, ha nőnemű:-)

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szuperek a szülőszobák, ügyeletesnél szültem de le a kalappal mind a szülésznő, mind pedig az orvos előtt. Nekem csak pozitiv tapasztalataim vannak a kórházról, kivéve 1-2 csecsemős nővért.

Terhesgondozásra Surányi Tibor doktor úrhoz jártam, Mátyásföldön van magánrendelője. Szuper orvos! Kedves, alapos, a legapróbb dolgokra odafigyel. Viszont Jurkó Zsuzsannához is volt szerencsém, nagyon kedves doki ő is. Ő is ugyanott rendel, mint a dr úr. Ha van kérdésed nyugodtan írj privit!

2015. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz sztem bárkihez mehetsz, nem hallottam rosszat senkiről. A szülésznők és a csecsemősök is nagyon kedvesek voltak, egy ápolónővel volt csak némi összezördülésem, de az orvosom helyre rakta. Voltam két ágyas szobában is pár órát, aztán szabaddá vált nekem az egy ágyas, sokkal igényesebb a kétágyasnál, érdemesebb beruházni rá.
2015. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szimpatikus volt, amiket a Flór Ferencről hallottam, valószínűleg ott szeretnék szülni.

Az igaz, hogy epidurális érzéstelenítést nem adnak?vagy hogy jó pár hónappal előre le kell egyeztetni?

2015. jan. 8. 06:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ez így van, ha jól tudom 50 ezer ft az epidurál ára. ( első voltam)
2015. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem erre az orvosnál kellene rákérdezni. Én június végén szültem, mikot nst-re mentem be (volt szülésznőm, a szülőszobára jártam) épp az anesztest kergették telefonon házon belül egyik este.
2015. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is ott szültem 2010-ben. A szülőszobák valóban igényesek. Az orvos már nem ott dolgozik, akinél szültem. A csecsemősök, egy-kettőt leszámítva nem voltak túlságosan segítőkészek. Én a két ágyas szobára "fizettem be", amivel nem volt akkor semmi bajom.

Én is kaptam epidurált (akkor 40eFt volt), ezt előtte kellett leegyeztetni az osztályvezető főorvossal, ő is csinálta. Viszont maximálisan elégedett voltam vele. Tulajdonképpen az epidurál adagolásán kívül úgy viselkedett, mint egy szülésznő. Mindenben segített.

Összességében jók a tapasztalataim.

2015. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!