Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Választanátok olyan óvodát,...

Választanátok olyan óvodát, ahol nem ismerhetitek előre meg az óvónőket?

Figyelt kérdés
Az óvoda felújított, jó a programja, szuper lehetőségei vannak a gyerekeknek (nem fejlesztésdömping), csak épp az óvónőket nem lehet megismerni. Ez nekem nagyon furcsa, hiszen csak vetnék legalább egy pillantást arra, akire a gyermekemet bíznám.
2015. ápr. 10. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem, semmiképp sem. Ebben igazad van, ne is engedj belőle.
2015. ápr. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk se lehetett, nem volt nyílt nap, vagy bemutató foglalkozás. Az óvoda johiru volt, soha nem hallottam róla negatívumot, így simán beirttam a gyerekemet. Régen nem is volt rá lehetőség, hogy megismerd őket. ... Nálunk júliusban volt egy szülői értekezlet, akkor ismertük meg őket. Nem bántam meg, nem csalódtam
2015. ápr. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Igazából, abból, hogy látod öket nem fog kiderülni semmi sem. Minimum 1-2 hónapot oda kell járni a gyereknek, mire a gyereknél kijön, hogyan érzi magát.

DE a gyereknek sem kell minden ovonöt szeretnie. Van olyan ovonö aki keményebb és agyerekek nem annyira szeretik, de ez nem baj.

Mi láttuk a körbe vezetésnél egy pillanatra, de már nem emlékszem kik voltak. Mi összeségében az ovit nagyon szerettük, ezért akartunk oda menni, elötte félévvel költöztünk a faluba.

2015. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ, ha pl. waldorf, akkor néha az utolsó pillanatban találnak óvónőt, de azzal az óvónővel szemben elég sok az elvárás, ez egy bizonyos szintig garantál egy mentalitást is, így ennek adnék egy esélyt. Egy random oviban ez nincs így, akkor sem, ha amúgy jó a program. Ott teljesen lutri, ki lesz az, és mi alapján gondolkodik. Szerintem fontos az emberi tényező, majdnem az egyik legfontosabb, így erősen elgondolkodnék egy ilyen helyzetben. Valószínűleg olyan helyre vinném, ahol láthatom és megismerhetem az óvónőt.
2015. ápr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Engem érdekelne, hogy ugyan mit tudnátok leszurni egy ismerkedesbol. Evidens, hogy a legjobb arcát mutatja mindenki elsőre és azt simán képes is tartani pár percen, akár órán át is. Tehát teszem azt Kati ovonéni előadja, hogy ő mennyire imádja a gyerekeket, ok az élete, hű de imádja a munkáját, étele petyele, Zsuzsi óvóneni meg elmondja, hogy hát a gyerekek sokszor neveletlenek, sok velük a gond és elfárad a nap végére. Ennyiből nyilván Kati óvóneni lenne a befuto - akiről később simán kiderukhet, hogy addig imádja a gyereket meg a munkát, amíg nincs ha van, akkor balhé van. Zsuzsa ovonenirol meg az derülhet ki, hogy bár nem tyutyumutyuzik, a gyerekek mégis imádják, mert következetes és jól végzi a dolgát.
2015. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ettől még vinném oda, sok esetben az sem elég, ha olyan minimális szinten látod, ahogy más helyen lehet.
2015. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg simán el lehet arra sétálni amikor kint vannak a gyerekek és megnezni, hogy viselkednek akkor az óvónők - az többet elmond, mint egy nyílt nap
2015. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kislányunk olyan oviba került, hogy nem láttuk az óvónőket. 2 másik oviba írattuk be, mégis csak a körzetes oviba vették fel, ahol a nyílt napon nem tudták kik lesznek az óvónők. Sok választásunk nem volt. Vagy ide jár, vagy hiába megyek vissza dolgozni, az én fél fizetésem elmegy a magánovira. Az óvónők miatt nem bántuk meg, hogy ide jár.
2015. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. ápr. 11. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, választanék.

Nyílt napból úgyse tudsz meg semmit, ott mindenki a jó oldalát mutatja.

2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!